ورود به سامانه ایمیل دانشگاه
ثبت‌نام، بازیابی رمز
ثبت درخواست و خرید ترافیک
مشاهده و ثبت درخواست
مشاهده و دریافت اطلاعات
ثبت و پیگیری درخواست

جدیدترین اخبار

مدیریت فناوری اطلاعات و آمار

مدیریت فناوری اطلاعات و آمار دانشگاه تربیت مدرس به عنوان یکی از واحدهای اصلی و مهم دانشگاه، با هدف توسعه و ارتقای فناوری‌های اطلاعاتی و ارائه خدمات مرتبط در زمینه فناوری اطلاعات و آمار، تشکیل شده است. این مدیریت به منظور پشتیبانی و توسعه فناوری اطلاعات، ایجاد خدمات و زیرساخت‌های مناسب و ارائه خدمات تحلیل داده در دانشگاه مشغول به فعالیت است. مدیریت فناوری اطلاعات و آمار دانشگاه تربیت مدرس با تمرکز بر فناوری‌های پیشرفته و تحلیل داده‌ها، به عنوان یک پشتیبان قوی در توسعه فناوری اطلاعات و بهبود فرآیندهای دانشگاه فعالیت می‌کند. این مدیریت با ارائه خدمات فناوری اطلاعات و آمار به دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان، به رشد و توسعه و ارتقای کیفیت و کارآمدی فرآیندهای مختلف در دانشگاه کمک می‌کند.

اطلاعات بیشتر

دسترسی های سریع

Shape

اطلاعیه نحوه دریافت حساب کاربری مدرس، ویژه دانشجویان نو ورود مقطع کارشناسی ارشد علوم پزشکی

بر اساس اعلام مدیریت فناوری اطلاعات و آمار دانشگاه، پذیرفته شدگان سال تحصیلی 1403-1402 (دانشجویان نو ورود مقطع کارشناسی ارشد علوم پزشکی) می‌توانند پس از اتمام مراحل ثبت‌نام در سیستم گلستان و دریافت شماره دانشجویی با مراجعه به آدرس https://account.modares.ac.ir نسبت به دریافت حساب کاربری خود اقدام کنند.
گفتنی است دانشجویان می باید در بازه زمانی ۲۲ شهریورماه تا ۲ مهرماه جاری نسبت به دریافت و فعال­ سازی شناسه کاربری مدرس به منظور دسترسی به سرویس اینترنت، VPN سرور و پست الکترونیکی  دانشگاه، اقدام و در صورت نیاز به راهنمایی با شماره 82883202 تماس حاصل نمایند.

دریافت و فعال­ سازی شناسه کاربری مدرس

اطلاعات بیشتر

 
34160 کاربران مدرس
 
398 دامنه‌های مدرس
 
800 پهنای باند(mbps)
 
650 سرویس‌های hpc