ورود به سامانه
ورود به سامانه
ورود به سامانه صندوق رفاه
ورود به سامانه صندوق رفاه
مشاهده و دریافت اطلاعات
مشاهده و دریافت اطلاعات

جدیدترین اخبار

مدیریت دانشجویی

مدیریت امور دانشجویی نقش پشتیبانی از حوزه‌‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه را بر عهده دارد و می‌کوشد تا با حفظ و ارتقاء نقش حمایتی خود امکانات رفاهی، معیشتی و خدماتی را به نحوی ارائه نماید که دانشجویان عزیز بتوانند در کمال آرامش به وظیفه علمی و پژوهشی خود بپردازند. به طور خاص وظایف مدیریت امور دانشجویی شامل نظارت بر عملکرد اداره خوابگاه‌ها، اداره خدمات دانشجویی، اداره تغذیه و اداره امور رفاهی دانشجویان است. این مدیریت همچنین برگزاری انتخابات شورای صنفی شورای صنفی خوابگاه‌‌‌ها و دانشکده‌ها، بررسی پرونده‌‌های دانشجویان نمونه، سرپرستی و هماهنگی امور رستوران‌‌‌ها و بوفه‌‌های دانشجویی دانشگاه، ارائه انواع وام‌‌های دانشجویی، انجام امور مربوط به بیمه خدمات درمانی و حوادث دانشجویان، انجام امور مربوط به تسویه حساب دانشجویان در هنگام فراغت از تحصیل و انجام امور تاسیساتی و تعمیراتی خوابگاه‌‌های دانشگاه را بر عهده دارد.

اطلاعات بیشتر

دسترسی های سریع

Shape

آغاز ثبت‌نام وام‌های دانشجویان وزارت علوم در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳

از متقاضیان گرامی انواع وام دانشجویی، درخواست می‌شود با توجه به زمان‌بندی و مهلت ثبت‌نام اعلام‌شده که در ادامه آمده و همچنین پس از مطالعه‌ دقیق فایل‌های پیوست این خبر، به سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان به آدرس https://refah.swf.ir  مراجعه و نسبت به ثبت‌ درخواست وام خود اقدام نمایند.   
 
نوع وام / مهلت ثبت‌نام
ودیعه مسکن متاهلی (مختص دانشجویان روزانه)؛ مهلت ثبت‌نام: ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ لغایت ۱۴۰۲/۰۸/۱۵
ضروری (مختص دانشجویان روزانه)؛ مهلت ثبت‌نام: ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ لغایت ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ 
تحصیلی (مختص دانشجویان روزانه)؛ ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ لغایت ۱۴۰۲/۰۸/۳۰  
شهریه (مختص دانشجویان شهریه پرداز)؛ ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ لغایت ۱۴۰۲/۰۹/۱۵
 
نکات مهم:  
۱- دانشجویان ورودی جدید و کسانی که برای اولین بار متقاضی استفاده از وام‌های دانشجویی می‌باشند و پرونده رفاهی ندارند؛ ابتدا باید نسبت به ثبت نام کاربر جدید در سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان و اخذ شناسه کاربری و رمز خود اقدام نمایند.
۲- حتما باید از مرورگر فایرفاکس استفاده شود و صفحه کلید حتما باید لاتین باشد.   
۳- دانشجویان ورودی جدید و ورودی‌های سال‌های گذشته که برای اولین بار اقدام به ایجاد پرونده یا ثبت مقطع جدید در سامانه می‌نمایند، صرفا با ارائه نسخه جدید سند تعهد محضری امکان دریافت وام را خواهند داشت.   
۴- دانشجویانی که برای اولین بار متقاضی تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان می‌باشند، موظفند فرم سند تعهد محضری جدید را از این لینک دریافت و نسبت به ثبت آن در یکی از دفاتر اسناد رسمی اقدام نمایند.   
۵- ثبت وام توسط دانشجو به منزله تایید نهایی و دریافت وام از دانشگاه نمی‌باشد. در صورت مغایرت مدارک بارگذاری شده در سامانه با واقعیت، هیچگونه تعهدی در قبال پرداخت وام وجود ندارد.  
۶- دانشجو موظف است به منظور اطلاع از تایید یا عدم تایید وام از سوی کارشناسان، در مهلت تعیین شده پس از ثبت درخواست، مجدداً سامانه درخواست را کنترل نماید تا در صورت مغایرت، نسبت به رفع نقص قبل از پایان مهلت مقرر اقدام کند.
۷- دانشجویان متقاضی وام ودیعه مسکن متاهلی باید نسبت به بارگذاری اجاره‌نامه به همراه کد رهگیری به نام دانشجو و یا همسر دانشجو و همچنین عدم استفاده از خوابگاه اقدام نمایند.  
۸- با به توجه محدودیت اعتبار وام‌ها، الویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام نمایند.
 
شرایط عمومی:
۱- دانشجویان مستعد کم بضاعت 
۲- عدم اشتغال به کار در زمان دریافت وام دانشجویی
۳- مشروط نبودن در دو نیمسال متوالی
۴- دانشجویانی که درمرخصی تحصیلی باشند نمی‌توانند متقاضی وام شوند.  
 
دانشجویان مشمول دریافت وام:
۱- کارشناسی ارشد ناپیوسته: ورودی  ۱۴۰۱ به بعد
۲- دکتری تخصصی ناپیوسته: ورودی ۱۳۹۹به بعد
 
شرایط و مدارک مورد نیازجهت دریافت وام:
 
الف) دانشجویانی كه درنیمسال‌های قبل، از وام استفاده نموده‌اند: 
۱- ثبت درخواست وام در سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان 
۲- نداشتن بدهی معوقه و جریمه دیرکرد در مقاطع تحصیلی قبل 
 
ب) دانشجویانی که برای اولین بارمتقاضی وام هستند (این گروه از دانشجویان باید نسبت به  آماده سازی و بارگذاری مدارک ذیل در سامانه یکپارچه صندوق و تحویل آنها اقدام نمایند.) 
۱- ارائه اصل و تصویر صفحات شناسنامه و یا تصویر چهار صفحه اول سند عقدنامه برای متاهلین (برای متقاضیان استفاده از وام ودیعه مسکن متاهلی) به اداره خدمات دانشجویی واقع در ساختمان خوارزمی، اتاق ۱۰۸
۲- تعهد نامه محضری و تصویر مدارک ضامن معتبر + آخرین کپی حکم کارگزینی  
۳- افتتاح حساب در یکی از شعب بانک تجارت (ترجیحا شعبه دانشگاه تربیت مدرس)   
 
 
 
 
 
 
 
 
اطلاعات بیشتر

 
25 خوابگاه‌‌های دانشجویی
 
10 سلف‌‌های دانشگاه
 
51520 مساحت خوابگاه‌ها
 
5486 مساحت سلف‌‌‌ و رستوران