فروش کتاب
فهرست نشریات
راهنمای نویسندگان
سهمیه تکثیر و صحافی، کد اعتباری
مشاهده و ثبت پرسش جدید

جدیدترین اخبار

مرکز نشر آثار علمی

مرکز نشر آثار علمی دانشگاه تربیت مدرس فعالیت‌های تخصصی خود را از سال 1366 در زمینه چاپ و انتشار منابع علمی ـ تخصصی تألیفی و ترجمه‌ای حوزه‌های مختلف علوم از‌جمله حقوق، علوم ‌انسانی، علوم پایه، علوم پزشکی، علوم ریاضی، علوم زیستی، علوم و فناوری‌های بین‌رشته‌ای، فنی و مهندسی، کشاورزی، مدیریت و اقتصاد، منابع طبیعی و علوم دریایی، مهندسی برق و کامپیوتر، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع و سیستم‌ها، مهندسی عمران و محیط‌زیست، مهندسی مکانیک و هنر آغاز کرده است. همچنین این مرکز با سیاست‌گذاری‌های شورای نشر که اعضای آن از فرهیختگان علمی دانشکده‌های مختلف دانشگاه انتخاب می‌شوند، نسبت به ارزیابی و تدوین آیین‌نامه‌های کتاب و مجله اقدام می‌کند.
این مرکز با نشر دستاورد‌های علمی اعضای هیأت علمی دانشگاه و با هدف انتشار کتاب‌ها و مجله‌های علمی تخصصی با رویکرد تألیف و خود‌ارجاعی به‌منظور تأمین کتاب‌های درسی، منبع، کمک‌درسی و نیاز تخصصی دانشجویان تحصیلات تکمیلی فعالیت می‌کند.
مرکز نشر با توجه به سیاست‌های کلان و چشم‌انداز دانشگاه، ضمن توجه به تألیف آثار برجسته و نشر آثار نفیس و ترجمه علوم نوین، به‌منظور همگامی با جامعه جهانی با ساماندهی مجله‌های علمی و تخصصی نمودن آنها، در مسیر نمایه شده مجلات در پایگاه‌های بین‌المللی نیز فعال است.
در این مرکز، تمامی نشریات و کتاب‌ها پس از انجام مراحل داوری تخصصی و تأیید صاحب‌نظران هر رشته چاپ می شود. گفتنی است انتشارت در زمینه نشر کتاب و مجله‌های غیرفارسی (عربی و انگلیسی) نیز فعال می‌باشد.
همچنین هر ساله انتشارات با شرکت در مراسم انتخاب کتاب سال جمهوری اسلامی، کتاب سال دانشگاه‌های کشور، کتاب برتر جشنواره‌ها و انجمن‌ها، کتاب سال دانشگاه تربیت مدرس و ... توانسته ‌است امتیازاتی را کسب کند.

اطلاعات بیشتر

دسترسی های سریع

Shape

خرید و مطالعه کتاب های مرکز نشر آثار علمی به طور الکترونیکی

به اطلاع  اساتید، دانشجویان و علاقه مندان به کتاب های دانشگاهی مرکز نشر آثار علمی دانشگاه تربیت مدرس می رساند؛ از این پس می توانند بدون مراجعه حضوری و از طریق وب سایت B2n.ir/p34201، کتاب های مرکز نشر آثار علمی را به طور الکترونیکی خرید و مطالعه نمایند.

 

اطلاعات بیشتر

 
496 کتاب‌های چاپ شده
 
45 مجلات چاپ شده
 
58 کتاب‌های برتر
 
6 مجلات برتر