سالن‌های دانشگاه


 

قرار گرفتن نام دانشگاه تربیت مدرس در فهرست برترین دانشگاه‌های کشور، برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی که علاقمند به برگزاری همایش خود در یک محیط آموزشی پژوهشی هستند، یک امتیاز بزرگ محسوب می‌شود. بر این اساس سالن‌های همایش دانشگاه با طراحی مدرن و زیبا و تجهیزات پیشرفته در محیطی آکادمیک آماده برگزاری سمینارها، همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشی و آموزشی و گردهمایی‌ها، مجامع، سخنرانی‌ها، جشن‌ها و نشست‌های مختلف می‌باشد. علاقمندان برای اطلاع از برنامه سالن‌های همایش با شماره تلفن 82883188 (دفتر مدیریت روابط عمومی دانشگاه) تماس حاصل نمایند.
با توجه به پيش بينی‌های انجام گرفته و با بهره‌جویی از بهترين تجهيزات، دانشگاه تربیت مدرس تاكنون مجری برگزاری شمار متعددی همايش در سطح كشوری و بين‌المللی بوده است. مجموعه سالن‌های دانشگاه تربیت مدرس به عنوان مجهزترین و گسترده‌ترین مجموعه تالارهای سمیناری کشور با ایجاد محلی امن و راحت برای برقراری ارتباطات مفید بین سازمانی و اشاعه فرهنگی، پذیرای مدیران و کارشناسان کلیه ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف داخلی و خارجی بوده و با به‌کارگیری ابزاری مدرن همیشه بهترین‌ها را برگزار می‌نماید.
انتخاب سالن همایش مناسب هم از نظر هزینه و هم از نظر پرستیژ بسیار مهم می‌باشد. در اینجا لیستی از سالن‌های قابل استفاده دانشگاه و اطلاعاتی از وضعیت، ظرفیت و امکانات آن ارائه شده است.
علاوه بر سالن‌های اصلی دانشگاه، سالن‌های کوچک تر با ظرفیت‌های مختلف برای برگزاری مراسم، متناسب با نیاز مراجعین در برخی از دانشکده‌ها و حوزه‌های دیگر دانشگاه قرار گرفته است. امکانات این سالن‌ها نیز مشابه امکانات پیش گفته است.

bullet سالن‌های اصلی دانشگاه

bullet سایر سالن‌های دانشگاه