متن کامل خبر


 
برگزاری جلسه آموزشی آشنایی با نحوه مستندسازی فرآیندهای حوزه معاونت

خلاصه خبر: جلسه آموزشی آشنایی با نحوه مستندسازی فرآیندهای حوزه معاونت با حضور معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه، مدیران واحدها و رؤسای ادارات زیر مجموعه معاونت در تاریخ 4 دی‌ماه از ساعت 11 تا 13 در ساختمان آموزش کارکنان برگزار گردید.

جلسه آموزشی آشنایی با نحوه مستندسازی فرآیندهای حوزه معاونت با حضور معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه، مدیران واحدها و رؤسای ادارات زیر مجموعه معاونت در تاریخ 4 دی‌ماه از ساعت 11 تا 13 در ساختمان آموزش کارکنان برگزار گردید.
در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر موسوی کوهپر ضمن خوش آمدگویی به همکاران، بر مشارکت فعال همه واحدها برای تدوین و مهندسی مجدد فرآیندها و بر اساس تجارب تخصصی شغلی در راستای چابک سازی معاونت تاکید کردند.
در ادامه جناب آقای دکتر انواری رستمی ضمن تشریح اقدامات انجام شده تاکنون آموزش¬های لازم را در این خصوص ارائه دادند و مقرر گردید واحدهای سازمانی اصلاحات مورد نظر را روی نسخه ارسالی تنظیم و برای اقدام بعدی به مدیریت تشکیلات و بهبود روشها ارسال نمایند. پس از تکمیل این مرحله از کار، مجری طرح به بهینه سازی فرآیندها متناسب با الگوی ساختار جدید دانشگاه خواهند پرداخت.


11 دی 1397 / تعداد نمایش : 1268