متن کامل خبر


 
شرایط ثبت نام بیمه تکمیلی درمان گروهی(ایران 97-98)

خلاصه خبر: شرایط ثبت نام بیمه تکمیلی درمان گروهی(ایران 97-98)

قابل توجه همکاران گرامی دانشگاه

نظر به تمدید قرارداد بیمه تکمیلی درمان از تاریخ اول آبان ماه سال 97، فرم ثبت نام و اعمال تغییرات اسامی بیمه در آدرس ذیل قرار داده شده است:

https://shr.modares.ac.ir/index.jsp?siteid=21&fkeyid=&siteid=21&pageid=5868

خواهشمند است پیش از مراجعه به سایت و انجام ثبت نام، نکات ذیل را به دقت مطالعه فرمایید:

1- مطابق سال های گذشته، قرارداد در دو طرح یک و دو تنظیم شده است (برای مطالعه پوشش های هر دو طرح، میباست وارد لینک بالا و سپس فرم ثبت نام شوید)

2- در صورتیکه هیچ تغییری در اسامی بیمه شدگان و طرح بیمه خود ندارید، نیازی به تکمیل فرم ثبت نام نیست و کلیه اطلاعات شما مانند گذشته به قرارداد جدید منتقل خواهد داشت. لذا خواهشمند است در صورت عدم نیاز به ویرایش اطلاعات، از تکمیل فرم ثبت نام جداً خودداری فرمایید.

3- در صورتیکه نیازمند اعمال تغییرات و ویرایش اطلاعات می باشید، می بایست اطلاعات مربوط به خود و کلیه افراد تحت پوشش که مایل به ثبت نام آنها می باشید را در فرم مذکور ثبت نمایید. (خواهشمند است دقت فرمایید نام هیچ یک از افراد، فراموش نگردد)

4- در صورتیکه مایل به حذف نام خود و کل مجموعه از پوشش بیمه تکمیلی می باشید، ضروری است مراتب را به صورت کتبی به اداره رفاه اعلام و از وصول آن اطمینان حاصل فرمایید. (مجدداً تاکید میگردد عدم مراجعه به لینک فوق و عدم ثبت اطلاعات به منزله تمایل شما به ادامه پوشش بیمه تکمیلی درمان می باشد)

شرایط افرادی که امکان استفاده از پوشش بیمه تکمیلی را دارند: نفر اصلی(سرپرست)، همسر، فرزندان (دختران تا پیش از ازدواج و پسران تا سن 20 سالگی و در صورت اشتغال به تحصیل تا سن 25 سالگی)، پدر و مادرسر پرست( نفر اصلی).  خواهشمند است در طول قرارداد مواردی از قبیل تولد نوزاد، ازدواج فرزندان ذکور و اناث ، فوت، طلاق، ماموریت، مرخصی، قطع حقوق و... را در اسرع وقت به این اداره اطلاع دهید. در صورت تاخیر در اعلام شرایط و بروز مشکل در روند دریافت خدمات بیمه، مسئولیت آن به عهده شخص خواهد بود. در صورتیکه هر یک از افراد از پوشش بیمه تکمیلی استفاده نماید و به هر علتی در حین اجرای قرارداد اقدام به حذف نام خود نمایند، می بایست کل حق بیمه تا پایان قرارداد توسط بیمه شده پرداخت گردد.

نحوه ثبت نام جدید یا ویرایش اطلاعات در سامانه بیمه تکمیلی درمان:

1- قبل از شروع به ثبت نام، کلیه مشخصات خود و سایر افراد خانواده و همچنین شماره شبای حساب حقوقی خود را در دسترس داشته باشید. 2- به آدرس لینک فوق مراجعه فرمایید (در صورت بروز مشکل، مرورگر مورد استفاده را تغییر دهید).

3- کدملی خود را ثبت کرده و وارد فرم ثبت نام شوید.

4- در قسمت بالای فرم، فایل پوشش های بیمه را انتخاب و مطالعه فرمایید.

5- مشخصات خود را در فیلدهای مورد نظر درج کرده و سپس به قسمت ثبت نام افراد تحت تکفل مراجعه کنید.ای بیمه را انتخاب و مطالعه فرمایید.

6- اسامی و مشخصات سایر افراد را درج و کلید ثبت نهایی را انتخاب کنید. خواهشمند است در ثبت مشخصات نهایت دقت را مبذول فرمایید، زیرا پس از ثبت نهایی اطلاعات، امکان ویرایش آن وجود نخواهد داشت.

مهلت ثبت نام حداکثر تا روز 13 آبان 97 می باشد.

با توجه به نزدیک بودن سررسید قرارداد بیمه، امکان تمدید مهلت ثبت نام وجود ندارد، لذا خواهشمند است حتما در مهلت مقرر نسبت به انجام ویرایش و یا ثبت نام جدید خود اقدام فرمایید.

ضمنا ثبت نام صرفا از طریق سامانه مقدور می باشد، لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری و ارسال فرم به صورت دستی جدا خودداری فرمایید.

اداره رفاه دانشگاه


7 آبان 1397 / تعداد نمایش : 2017