متن کامل خبر


 
توديع و معارفه مدير امور اداري دانشگاه انجام شد

خلاصه خبر: توديع دكتر فرزين نصيري مدير پيشين و معارفه ايرج خاكپور مدير جديد امور اداري دانشگاه، ٢٨ مهرماه با حضور رييس دانشگاه، معاون پشتيباني و منابع انساني و جمعي از مديران حوزه اداري و مالي دانشگاه برگزار شد.

رييس دانشگاه در اين مراسم اظهار داشت: مديريت امور اداري دانشگاه داراي مسئوليت هاي سنگين و متنوع است و با كارمندان و اعضاي هيات علمي و كاركنان در تعامل مي باشدكه نياز به صرف وقت،دلسوزي و تلاش فراوان دارد.
دكتر احمدي افزود: دكتر نصيري نيز با وجود وظايف و اولويت هاي آكادميكي كه داشتند اما مسئوليت سنگين مديريت اداري را پذيرفتند و طي ٤ سال اخير سعي كردند اعتماد عمومي را نسبت به مديريت اداري دانشگاه جلب كنند و همواره براي تكريم ارباب رجوع و ايجاد محيط دوستانه و صميمي و نيز اصلاح و زيباسازي دانشگاه تلاش مي كردند.
رییس دانشگاه با تجلیل از تلاش های دکتر نصیری تصریح کرد: ايشان امور زيربنايي مانند ساماندهي آيين نامه استخدامي كارمندان و اعضاي هيات علمي، راه اندازي سيستم فوق العاده بهره وري ، احياي حقوق كارمندان در زمينه سختي كار و رتبه بندي را به انجام رساندند.
وی در ادامه افزود: آقاي خاكپور نيز از پيشكسوتان امور مديريت در دانشگاه هستند و سوابق خوبي در دوره هاي مختلف مديريتي دارند و قطعا با تجربه و درايت و اعتماد به نفسي كه دارند مي توانند دانشگاه را هر چه بيشتر در مسير ارتقا پيش ببرند.
رییس دانشگاه در پایان ابراز امیدواری کرد ارزشيابي واقعي اعضاي غير هيات علمي با دقت صورت گيرد و هرم نيروي انساني نيز با غربالگري مناسب به وضعيت موزوني برسد.
در ادامه دكتر موسوي معاون پشتيباني و منابع انساني در سخناني اظهار داشت: مديريت امور اداري يكي از بخش هاي پر زحمت و پر مشغله در حوزه معاونت پشتيباني است. آرامش و اعتماد و اطميناني كه دكتر نصيري در اين حوزه ايجاد كردند جاي بسي تقدير دارد. آقاي خاكپور نيز با صبوري و بردباري كه دارند ان شاءالله در اين حوزه موفق باشند و بتوانند با تمركز بيشتر بر روي مسايل رفاهي كاركنان و ساير مطالبات كارمندان اهداف پيش بيني شده را به سر منزل مقصود برسانند.
در ادامه دكتر نصيري خاطر نشان كرد: در اين ٤ سال و ٢٠ روزي كه توفيق خدمت در مديريت اداري دانشگاه را داشتم فرصتي ايجاد شد تا به دانشگاه خدمت كنم و فعاليت هاي صورت گرفته حاصل تلاش ها و زحمات كارمندان وظيفه شناس اين حوزه مي باشد كه همگي براي رضاي خدا و اعتلاي دانشگاه تلاش كرديم.

معارفه مدیر امور اداری

آقاي خاكپور نيز در سخناني ضمن تشكر از حسن اعتماد رييس دانشگاه و معان پشتيباني و منابع انساني، از تلاش هاي دكتر نصيري در زمان تصدي مديريت اداري و تفكر سيستمي و به دور از شتابزدگي و همراه با سعه صدر ايشان تشكر و قدرداني كرد.
وي گفت: بحث هرم نيروي انساني بحث جدي دانشگاه است كه اميدواريم با كمك خود همكاران و شوراي صنفي و كميته هايي كه در اين زمينه ايجاد ميشود بتوانيم آن را اصلاح كنيم و توزيع مناسب نيروها را در دانشگاه داشته باشيم و از نيروهاي مستعد و با انگيزه در تمامي حوزه ها استفاده كنيم.
در پايان لوح تقدير دكتر نصيري و حكم ايرج خاكپور از سوي رييس دانشگاه به آنان اهدا شد.


29 مهر 1397 / تعداد نمایش : 6098