متن کامل خبر


 
تقدير معاون پشتيباني و منابع انساني از كارشناس دفتر حقوقي دانشگاه

خلاصه خبر: معاون پشتيباني و منابع انساني از منوچهر عليزاده كارشناسي دفتر حقوقي دانشگاه به دليل تلاشها و پيگيري هاي وي در امور قرادادها و دعاوي تقدير كرد.

معاون پشتيباني و منابع انساني از منوچهر عليزاده كارشناسي دفتر حقوقي دانشگاه به دليل تلاشها و پيگيري هاي وي در امور قرادادها و دعاوي تقدير كرد.

وي در گفتگويي با خبرنگار روابط عمومي با توضيحاتي درباره اهميت فعاليت دفتر حقوقي اظهار داشت: دفاتر حقوقي در دستگاهها و سازمان ها از اهميت و جايگاه مهمي برخوردارند و مسائلي همچون قراردادها، دعاوي، استعلامات حقوقي و... در اين دفاتر انجام مي شود.
وي افزود: در حقوق هم پيشگيري داريم و هم درمان. ما در موضوع قراردادها به اين موضوع توجه مي كنيم كه تمامي بندهاي آن در چارچوب قوانين و مقررات باشد، كلمات داراي ابهام نبوده و كاملا مشخص و روشن باشند و با اين پيش بيني ها سعي مي كنيم از بروز مشكل جلوگيري كرده تا منافع دانشگاه به خوبي تامين شود.
وي در خصوص فعاليت هاي خود در دفتر حقوقي دانشگاه گفت: همواره سعي من بر اين بوده در امور مختلفي كه كار كرده ام همچون دعاوي و امور قراردادها ، خود را به روز كرده و آموخته هاي آكادميك خود را به طور عملي به كار ببندم؛ چون امور حقوقي هميشه در حال به روز شدن است و قوانين و مقررات تغيير مي يابد و در تمديد و يا انعقاد قراردادهاي دانشگاه همچون قرارداد بيمه آتش سوزي، اجاره رستوران، مركز تكثير و ... به اين مسائل توجه خاصي مي شود تا دانشگاه متضرر نگردد.
وي تصريح كرد: در تنظيم قراردادها بايد بر روي هر كلمه و جمله دقت زيادي صورت گيرد و گاهي براي يك واژه و اصطلاح تخصصي بايد بررسي هاي لازم صورت گيرد تا نكته مبهمي در قرارداد باقي نماند.
وي خاطر نشان كرد: حجم كار در دفتر حقوقي بسيار بالاست و كار حقوقي حاصل تجربه است و نياز به به روز رساني دارد. ما در دفتر حقوقي همه يك مجموعه هستيم و در جهت تامين منافع دانشگاه تلاش مي كنيم و با توجه به حجم كار بالاي اين دفتر، من به كيفيت كار در كنار كميت بسيار اهميت مي دهم و گاهي با صرف زمان بيشتر براي تنظيم يك قرارداد سعي مي كنم آن را به خوبي تنظيم كنم تا از بروز مشكلات بعدي جلوگيري شود.
وي با اشاره به تقدير معاونت پشتيباني و منابع انساني از وي اظهار داشت: تقدير دكتر محمد زاده معاون پشتيباني و منابع انساني و دكتر حسين زاده مدير دفتر حقوقي دانشگاه از اينجانب، سبب شده تا حس مسئوليت من بيشتر شود و با دلگرمي و حمايت بيشتري در خدمت دانشگاه باشم. تشویق و تقدیر مسئولان دانشگاه باعث می شود تا آنها با دلگرمی و توان بیشتری فعالیت کرده و متقابلا" نشاندهنده نگاه کیفی آنان به كار كاركنان است. اینکه مسئولان صرفا كميت را بر كيفيت ارجح نمي دانند، جاي بسي خرسندي است.
وي در پايان خاطر نشان كرد: اميدوارم همواره به آيين نامه ها و چارچوب هايي كه در دانشگاه وجود دارد توجه شود و همگان در چارچوب قوانين حركت كنيم و فعاليت ها در قالب آنها صورت گيرد تا حجم برخي پرونده ها در دفتر حقوقي كاهش يابد.
منوچهر عليزاده فرد متولد 1363 استان كردستان و داراي مدرك كارشناسي ارشد حقوق عمومي از دانشگاه تربيت مدرس است. وی از سال 1390 به عنوان كارشناس در دفتر حقوقي دانشگاه مشغول به فعاليت مي باشد.


3 آذر 1394 / تعداد نمایش : 3134