متن کامل خبر


 
فراخوان استخدام نيروي انساني در دانشگاه

خلاصه خبر:

                                                                     فراخوان استخدام نيروی انسانی در دانشگاه

 

 

دانشگاه تربيت مدرس برای تكميل كادر نيروی انساني خود از ميان فارغ التحصيلان مقطع كارشناسی و كارشناسی ارشد با داشتن شرايط لازم دعوت به همكاری می‌نمايد.
متقاضيان واجد شرايط مي توانند مدارك خود را شامل رزومه شخصي، تصوير آخرين مدرك تحصيلی،‌تصوير شناسنامه،‌ تصوير كارت ملي و تصوير كارت پايان‌خدمت حداكثر تا يك هفته پس از انتشار آگهي (در روزنامه بازار كار و درج در پورتال معاونت پشتيبانی و منابع انسانی) از طريق نمابر 82883294 به مديريت امور اداری دانشگاه ارسال نمايند. بديهی است پس از انجام مراحل مصاحبه و گزينش ، ‌پذيرفته شدگان به صورت قراردادي استخدام مي شوند.
از جمله شرايط لازم متقاضيان،‌ اخذ مدرك از دانشگاه‌های مورد تاييد وزرات علوم،‌ تحقيقات و فناوری با معدل بالای 15،‌ حداكثر سن برای دارندگان مدرك كارشناسی 30 و براي دارندگان مدرك كارشناسی‌ارشد 35 سال می‌باشد.
متقاضي ترجيحا ساكن تهران باشد و دوره ICDL را با ارائه گواهی معتبر طی نموده باشد و حداقل دو سال سابقه كار مرتبط با عنوان شغلی مورد نظر داشته باشد.
كارشناس اطلاعات و آمار، كارشناس مشاوره،‌كارشناس واحدهای خارج از كشور،‌كارشناس امور بازنشستگی،‌كارشناس حقوقی،كارشناس بودجه و كارشناس آزمايشگاه NMR از جمله شغل‌های مورد نياز در اين فراخوان مي باشد.
شايان ذكر است به مدارك ناقص و درخواست دانشجويان شاغل به تحصيل ترتيب اثر داده نخواهد شد. در ضمن متقاضيان می‌بايست عنوان شغلی مورد نظر را در تقاضای خود درج نمايند.

 


30 آبان 1394 / تعداد نمایش : 7529