متن کامل خبر


 
نشست معاون پشتیبانی و منابع انسانی و شورای مدیران با مسئولان بسته های موفقیت موج سوم

خلاصه خبر: بسته ‏های موفقیت طرح تحول راهبردی در نشست مسئولان و دست اندرکاران حوزه معاونت پشتیبانی و منابع انسانی بررسی شد.

 در این نشست که اول مردادماه در سایت آموزش کارکنان و با حضور مسئولان و مدیران حوزه برگزار شد، معاون پشتیبانی و منابع انسانی با اشاره به پیشرفت برنامه تحول راهبردی دانشگاه بر اهمیت اتمام به موقع بسته ‏های موفقیت و حرکت هدفمند در مسیر طراحی شده تاکید کرد و اظهار داشت: سیستم‏های یکپارچه معاونت باید تا پایان سال 96 به نتیجه برسد.
در ادامه آقای رسول اندایش مدیر طرح تحول راهبردی در حوزه ماموریتی معاونت گزارشی از روند پیشرفت بسته‏ های نیمسال دوم ارائه نمودند.
آقای اندایش مدیر تشکیلات و بهبود روشها سپس در مورد 21 بسته موفقیت موج سوم و نحوه تکمیل فرآیندهای آن توضیحات مبسوطی ارائه کردند.
ایشان ابراز نمودند هدف ما در حوزه مدیریت تحول این است که تا پایان اجرای موج سوم با اطلاع‏ رسانی و آموزش مستمر به همکاران نگرش جزیره‏ ای به برنامه را اصلاح نماییم به طوری که پیشنهاد و انجام بسته‏ های موفقیت موج ‏های بعدی در دانشگاه در قالب وظایف واحد اجرایی و به نوعی رقابت برای رشد و توسعه فعالیت‏ های دانشگاه در چارچوب چشم انداز تبدیل گردد.
همچنین در پایان موج سوم با کارگروهی و منظم شاهد رونمایی از سیستم یکپارچه اداری، تشکیلات و مالی حوزه معاونت که تحولی بنیادی در زیر ساخت ‏های معاونت و هوشمندسازی است دست یابیم.

 


3 مرداد 1396 / تعداد نمایش : 2345