متن کامل خبر


 
نشست معاون پشتیبانی و منابع انسانی با پرسنل شرکتی دانشگاه

خلاصه خبر: همزمان با بزرگداشت روز کارگر، ضیافت ناهار در فضایی صمیمانه با حضور معاون پشتیبانی و منابع انسانی و پرسنل شرکتی دانشگاه برگزار شد.

همزمان با بزرگداشت روز کارگر، ضیافت ناهار در فضایی صمیمانه با حضور معاون پشتیبانی و منابع انسانی و پرسنل شرکتی دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم که ظهر یازدهم اردیبهشت ماه در تالار پذیرایی شکرانه برگزار شد، دکتر محمدزاده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل شرکتی دانشگاه، بر اهمیت نقش آنان تأکید کرد و گفت: اگر زحمات شما عزیزان در ایجاد فضایی آرام، باطراوت و پاکیزه در دانشگاه نبود اساتید و دانشجویان نمی توانستند به کارهای آموزشی و پژوهشی خود بپردازند. کسب این جایگاه توسط دانشگاه تربیت مدرس که همواره جزء برترین دانشگاه های کشور است؛ ماحصل تلاش همه کارکنان و اساتید می باشد. در بدست آوردن این افتخارات هم زحمات شما که شرایط را فراهم می کنید و هم تلاش اساتیدی که مقاله ارائه می دهند و به کارهای پژوهشی می پردازند موثر است.

نشست معاون پشتیبانی و منابع انسانی با پرسنل شرکتی دانشگاه

وی از پیشنهاد تبدیل دانشگاه تربیت مدرس به دانشگاه سبز در نشست مشترک مسئولان دانشگاه و شهرداری تهران خبر داد و گفت: با توجه به شرایط خوب دانشگاه تربیت مدرس در داشتن فضای سبز و نگاه ویژه به توسعه درختکاری در تمامی سایت های متعلق به دانشگاه، پیشنهاد تبدیل دانشگاه تربیت مدرس به دانشگاه سبز مطرح شد. برای ایجاد دانشگاه سبز می باید راه های بهینه را در مصرف انواع انرژی و آب بکار گیریم. در این راستا کمیته محیط زیست به زودی تشکیل می شود و بی شک این کمیته به همفکری و همیاری شما نیازمند است؛ چرا که دانشگاه سبز واقعی بدون فعالیت، همراهی و همدلی شما ایجاد نخواهد شد.


12 اردیبهشت 1395 / تعداد نمایش : 5824