متن کامل خبر


 
آيين تجليل از بازنشستگان دانشگاه برگزار شد

خلاصه خبر: در مراسمي كه با حضور رییس دانشگاه، هيات رييسه و جمعي از بازنشستگان و خانواده هاي آنان اول اسفند ماه در سالن استاد مطهري دانشگاه برگزار شد، از كارمندان بازنشسته دانشگاه تجليل به عمل آمد.

در مراسمي كه با حضور رییس دانشگاه، هيات رييسه و جمعي از بازنشستگان و خانواده هاي آنان اول اسفند ماه در سالن استاد مطهري دانشگاه برگزار شد، از كارمندان بازنشسته دانشگاه تجليل به عمل آمد.
در ابتدای این مراسم دكتر محمد زاده معاون پشتيباني و منابع انساني در سخناني ضمن خوشامدگويي به بازنشستگان دانشگاه خاطر نشان كرد: دانشگاه تربيت مدرس دانشگاه مولود انقلاب است و امسال وارد سي و سومين سال تاسيس خود شده است و با تلاش همه شما همكاران پرتلاش و گرانقدر يكی از موفق ترين دانشگاهها و نيز يكي از موفق ترين نهادهايي است كه پس از انقلاب اسلامي تاسيس شده است.
دانشگاه تربيت مدرس در عمر كوتاه 33 ساله خود توانسته موفقيت هاي چشمگيري را كسب نمايد كه اين امر بدون زحمات شما عزيزان و پشتيباني خانواده هاي شما امكان پذير نبوده است و حاصل اين تلاش ها كسب رتبه برتر دانشگاه در شاخص هاي مختلف علمي و پژوهشي است .
وي افزود: مراسم امروز بهانه ايست براي عرض خسته نباشيد به همه شما عزيزان پر تلاش و دلسوز كه كوله باري از تجربه را با خود داريد و اميدواريم تجربيات ارزنده خود را صادقانه در اختيار ديگر همكاران قرار دهيد و دانشگاه را همواره از سرمايه تجربيات خود بهره مند سازيد.

آيين تجليل از بازنشستگان دانشگاه

گفتني است اجراي موسيقي سنتي از سوي دانشجويان دانشكده كشاورزي، اجراي مسابقه،‌ پخش كليپ، عكس يادگاري و اهداي لوح تقدير به 27 نفر از بازنشستگان دانشگاه از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.


4 اسفند 1394 / تعداد نمایش : 6647