متن کامل خبر


 
برگزاری سومین دوره جشنواره «رویش» کانون‌های دانشگاه

خلاصه خبر: سومین دوره جشنواره «رویش» کانون‌های فرهنگی و هنری دانشجویان دانشگاه با حضور 12 کانون در حاشیه گردهمایی دانشجویان وروی 97 و در محوطه دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد.

در این جشنواره که روز سه‌شنبه دهم مهرماه برگزار شد اعضای کانون‌های سینما و تئاتر، محیط زیست (سبزاندیشان)، کلمه، قرآن و عترت، کتاب و اندیشه، مدرسان، اقتصاد مقاومتی، ایرانگردی و گردشگری، هلال احمر، خلاقیت و آفرینشگری، همیاران سلامت و موسیقی آثار و دستاوردهای یک سال اخیر خود را به معرض نمایش دانشجویان ورودی جدید گذاشتند.

اجرای برنامه‌های متنوع مانند مسابقه دلنوشته، تقویم محیط زیستی، نمایشگاه کتاب، چالش شناخت داستان‌نویسان معاصر، خوش‌نویسی، مسابقه طراحی و نقاشی، نمایش‌نامه خوانی، استعدادیابی موسیقی و مشاعره از اصلی‌ترین برنامه‌های کانون‌های دانشگاه بود که با استقبال فراوان دانشجویان ورودی جدید مواجه شد.

رقابت کانون‌های فرهنگی، هنری و ادبی دانشگاه  با یکدیگر برای عضوگیری و دعوت از دانشجویان ورودی جدید جهت شرکت در فعالیت‌های آنان از جذاب‌ترین بخش‌های این رویداد فرهنگی در دانشگاه بود.

لازم به ذکر است، رییس و هیات رئیسه دانشگاه  به همراه چند تن از مدیران دانشگاه نیز از این جشنواره بازدید به عمل آوردند و ضمن گفت‌وگو با دبیران کانون‌ها از نزدیک با مسائل و مشکلات کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه آشنا شدند.

جشنواره رویش در دانشگاه‌های کشور با هدف زمینهسازی و تقویت فعالیت‌های جمعی دانشجویان، شناسایی و معرفی استعدادها و خلاقیت‌های فردی و گروهی در کانون‌ها، آشنایی جامعه با توانمندهای موجود در کانون‌ها، تولید برنامه‌های خلاقانه دانشجویی و ایجاد جو رقابتی مثبت و سازنده دانشجویان در فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه انجام می‌شود.

12 مهر 1397 / تعداد نمایش : 812