متن کامل خبر


 
نشست علمی آمادگی‌های شغلی برای حضور در صنعت انرژی برگزار شد

خلاصه خبر: انجمن علمی دانشجویی مدیریت پروژه دانشگاه تربیت‌ مدرس با هدف کارآفرینی دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته‌های مدیریت پروژه، مهندسی صنایع، مهندسی مکانیک و مهندسی برق، نشست آماده سازی شغلی در صنعت انرژی ایران و جهان را برگزار کرد.

در این نشست علمی،  دکتر حسین صابری از مدیران پروژه صنعت انرژی و مدیر کنترل هزینه شرکت ساسول انگلستان، با اشاره به اهمیت کشف توانمندی‌ها و نیازمندی‌های ذاتی هر شخص برای یافتن شغل در عصر حاضر،  به تبیین نیازمندی‌های تخصصی لازم برای ورود به صنعت انرژی در عرصه ی داخلی و بین المللی پرداخت.

در ادامه این نشست نیز مهندس سید محمد پاک‌نهاد  از مدیران پروژه فازهای  میدان نفتی پارس جنوبی و مشاور شرکت ملی نفت ایران با اشاره به ظرفیت‌های شغلی صنعت انرژی، ضمن تاکید بر راهکارهای کسب مهارت‌های فردی تصریح کرد: بازار انرژی هیچگاه برای ورود متخصصان حرفه‌ای و کارآزموده اشباع نیست.

نشست آماده سازی شغلی در صنعت انرژی ایران و جهان با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی، شنبه 16 تیر با حضور 30 نفر از دانشجویان و  از ساعت 13 تا 17  در سالن شهدای گمنام دانشکده علوم انسانی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

24 تیر 1397 / تعداد نمایش : 1026