متن کامل خبر


 
سومین نشست دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی با معاون فرهنگی و اجتماعی

خلاصه خبر: سومین نشست دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی با معاون فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.

دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی در سومین نشست مشترک خود با معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه درباره نحوه حل مسائل و مشکلات فراروی فعالیت‌های خود به تبادل نظر پرداختند.
در این نشست صمیمی که روز شنبه یازدهم آذر با حضور دبیران 50 انجمن‌ علمی دانشجویی در سالن شورای دانشگاه برگزار شد دکتر ناطق با اعلام ضرورت تدوین برنامه سالانه و فصلی از سوی دبیران و تصویب کلیات برنامه‌های انجمن‌های علمی دانشجویی در دانشکده‌ها بر استفاده انجمن‌های علمی دانشجویی از توانمندی‌های داخلی دانشگاه تاکید کرد.
دکتر ناطق با بیان این نکته که در دانشگاه جامع تربیت مدرس نباید تخصص‌های 800 عضو هیات علمی مورد غفلت  واقع شود از دبیران انجمن‌ها خواست تا برنامه‌های خود را با تاکید بر ظرفیت‌های موجود اعضای هیات علمی جوان و پرانگیزه طراحی کنند و رسیدن به اهداف علمی فرهنگی را با روش‌های فرهنگی همسان سازند.
در ادامه این نشست که سه ساعت به طول انجامید، نماینده مجمع دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی ضمن تقدیر از پیگیری‌های دکتر ناطق در تخصیص مکان فعالیت به انجمن‌های علمی دانشجویی دیدگاه‌های خود را درباره چابک‌سازی فعالیت‌های داوطلبانه دانشجویان و اعضای انجمن‌های علمی دانشجویی  مطرح ساخت.
 

14 آذر 1396 / تعداد نمایش : 1893