متن کامل خبر


 
کارگاه تصویرسازی نقشه راه انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد

خلاصه خبر: به گزارش دبیرخانه شورای دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه، کارگاه استراتوگرافی انجمن‌های علمی دانشجویی با هدف تدوين شيوه نامه انجمن علمي دانشجویی موفق در حوزه‌هاي رقابتی جشنواره ملي حركت در روز پنجشنبه ۲۷ آبان‌ماه در محل سالن اجتماعات امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار شد.

در این رویداد گروهی که به منظور تصویرسازی راهبرد یک انجمن علمی دانشجویی مطلوب با استفاده از تكنيك‌هاي خلاق برنامه‌ریزی شده بود، دکتر محمد طالاری، دانش‌آموخته دکترای مدیریت استراتژیک و مدرس دوره‌های کارگاهی و کارآفرینی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رسول رجایی دبیر شورای هماهنگی انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه شرکت‌کنندگان را با اهداف، ضرورت و کارکردها، منافع و آسیب‌های انجمن‌های علمی دانشجویی آشنا ساختند.
در ادامه این دوره شرکت‌کنندگان کارگاه در چهار گروه حول محورهای رقابت جشنواره ملی حرکت تقسیم‌بندی شدند تا در یک همکاری همه‌جانبه بتوانند شیوه‌نامه تصویری از یک انجمن علمی دانشجویی موفق را ارائه دهند.
آموزش استفاده از تکنیک‌های تصویرسازی، بوم مدل مناسب برای انجمن علمی دانشجویی آرمانی در محورهای چهارگانه پژوهشی، نشریه، کارآفرینی و خلاقیت از دیگر بخش‌های این برنامه بود.
در پایان، هر یک از گروه‌ها دستاورد نهایی خود را به مدت سه دقیقه ارائه کردند که پس از رای‌گیری مشارکتی، بهترین محصول انتخاب شد.

2 آبان 1396 / تعداد نمایش : 2332