متن کامل خبر


 
جشنواره «رویش» کانون‌های فرهنگی و هنری دانشجویان دانشگاه برگزار شد

خلاصه خبر: جشنواره «رویش» کانون‌های فرهنگی و هنری دانشجویان با حضور 12 کانون در حاشیه گردهمایی دانشجویان وروی 96 و در محوطه دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد.

 در این جشنواره که روز یکشنبه 17 مهرماه برگزار شد اعضای کانون‌های سینما و تئاتر، نجوم، محیط زیست (سبزاندیشان)، کلمه، قرآن و عترت، کتاب و اندیشه، مدرسان، اقتصاد مقاومتی، ایرانگردی و گردشگری، خلاقیت و آفرینشگری، دانشجویان افغانستانی (دات) و موسیقی آثار و دستاوردهای یک سال اخیر خود را به معرض نمایش دانشجویان ورودی جدید گذاشتند.
اجرای برنامه‌های متنوع مانند مسابقه دلنوشته، سنجش اطلاعات محیط زیستی، آموزش کار با تلسکوپ، نمایشگاه کتاب، برگزاری مناظره، مسابقه طراحی و نقاشی، پانتومیم و اجرای موسیقی از اصلی‌ترین برنامه‌های کانون‌های دانشگاه بود که با استقبال فراوان دانشجویان ورودی جدید مواجه شد.
رقابت کانون‌های فرهنگی، هنری و ادبی دانشگاه  با یکدیگر برای عضوگیری و دعوت از دانشجویان ورودی جدید جهت شرکت در فعالیت‌های آنان از جذاب‌ترین بخش‌های این رویداد فرهنگی در دانشگاه بود.
لازم به ذکر است، رییس و هیات رئیسه دانشگاه  به همراه چند تن از مدیران دانشگاه نیز از این جشنواره بازدید به عمل آوردند و ضمن گفت‌وگو با دبیران کانون‌ها از نزدیک با مسائل و مشکلات کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه آشنا شدند.

 

19 مهر 1396 / تعداد نمایش : 2355