متن کامل خبر


 
دانشگاه تربیت مدرس میزبان داوری بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی

خلاصه خبر: دانشگاه تربیت مدرس میزبان داوری بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی

بازبینی و داوری بخشی از آثار رسیده به دبیرخانه بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی کشور در دانشگاه تربیت مدرس انجام شد.
به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی، دانشگاه تربیت مدرس  با شروع مرحله بازبینی نمایش‌های صحنه‌ای شرکت‌ کننده در بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی، میزبان تعدادی از دانشجویان شرکت کننده در این رویداد فرهنگی بود.
در این برنامه که روز سه شنبه 29 فروردین ماه با همکاری کانون سینما و تئاتر دانشگاه از ساعت 8 تا 20 در سالن پلاتوسنگ دانشکده هنر برگزار شد، داوران به بازبینی وتماشای اجرای نمایش‌ها نشستند.
«جزیره ساتن» به کارگردانی فاطمه فریدونی، «هملت، شوز» به کارگردانی سمانه زارع‌پور، «تابستان» به کارگردانی سعدی محمدی از دانشگاه تربیت مدرس،«اسب قاتلین» به کارگردانی مانلی حسین‌پور از دانشگاه علمی_کاربردی(واحد 38)، «به طرز غریبی» به کارگردانی آوا فیاضی از دانشگاه علمی_کاربردی واحد (46)، «اتاق آخر» به کارگردانی مهلا لر زمانی از دانشگاه الزهرا، «ت.چ.ق» به کارگردانی ‌محمد نژاد از دانشگاه علمی_کاربردی واحد (سروش) و «خفته لای زخم مزمن» به کارگردانی محمدرضا کبگانی از دانشگاه دامغان نمایش‌های این دوره بودند.
در پایان دانشجویان شرکت‌کننده و داوران ضمن اظهار رضایت از میزبانی مشترک معاونت فرهنگی و اجتماعی و دانشکده هنر تشکر و قدردانی کردند. 

9 اردیبهشت 1396 / تعداد نمایش : 2582