متن کامل خبر


 
برنامه نمایش و نقد دانشجویی فیلم سینمایی نفس با حضور و تجلیل از عوامل فیلم برگزار شد

خلاصه خبر: برنامه نمایش فیلم سینمایی نفس با حضور و تجلیل از نرگس آبیار و ساره نورموسوی و نقد دانشجویی برگزار شد

برنامه نمایش و نقد دانشجویی فیلم سینمایی "نفس" روز چهارشنبه یکم دی به نویسندگی و کارگردانی نرگس آبیار به همت کانون سینما و تئا‌تر مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تربیت مدرس در سالن شهید چمران، اکران و با استقبال دانشجویان، کارمندان و اساتید دانشگاه روبه‌رو شد.
نرگس آبیار نویسنده و کارگردان و سیده‌ ساره نورموسوی بازیگر نقش بهار، میهمانان ویژه اکران «نفس» در دانشگاه تربیت مدرس بودند و پس از اکران فیلم؛ گفت‌ و‌ گوی صمیمی با میهمانان، نقد دانشجویی و پرسش و پاسخ تماشاگران انجام شد.
در این گفت‌ و‌ گو به بیان خاطرات تولید و فیلم‌برداری، شیوه انتخاب بازیگر و تعامل گروه فیلم‌ساز، شیوه خاص کار با کودکان، حواشی به وجود آمده برای اکران عمومی این فیلم و کم لطفی‌ها در این بین از زبان کارگردان و بازیگر نقش اول فیلم پرداخته شد.
بخش دیگر این برنامه به نقد دانشجویی محمدصالح سلطانی سروستانی دانشجوی کار‌شناسی ارشد بازیگری دانشگاه تربیت مدرس، بیان پرسش دیگر تماشاگران و پاسخ نرگس آبیار نویسنده و کارگردان فیلم «نفس» اختصاص داشت.
در پایان این بخش، تجلیل و قدردانی از نویسنده و کارگردان و بازیگر نقش اول فیلم سینمایی «نفس» توسط سیدمحمدجواد مویدیان دبیر کانون سینما و تئا‌تر دانشگاه تربیت مدرس با تقدیم لوح یادبود و هدایای فرهنگی انجام شد.

4 دی 1395 / تعداد نمایش : 2759