متن کامل خبر


 
كسب رتبه اول كانون‌ ايرانشناسي و گردشگري دانشگاه تربيت مدرس در ششمين جشنواره ملي رويش

خلاصه خبر: كسب رتبه اول كانون‌ ايرانشناسي و گردشگري دانشگاه تربيت مدرس در ششمين جشنواره ملي رويش

كانون ايرانشناسي و گردشگري دانشگاه تربيت مدرس موفق شد در ششمين جشنواره ملي كانون‌هاي فرهنگي و هنري دانشگاه‌ها (رويش) كه با مشاركت 114 دانشگاه از نقاط مختلف كشور از 21 الي 24 آذر ماه سال جاري در دانشگاه صنعتي اميركبير(پلي تكنيك تهران) برگزار شده بود، رتبه اول را به خود اختصاص دهد.
لازم به ذكر است در بخش نمايشگاهي اين جشنواره 81 دانشگاه با برپايي غرفه‌هايي دستاوردها و فعاليت‎هاي كانون‌هاي فرهنگي دانشگاه خودرا در معرض نمايش قرار داده بودند و کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه تربيت مدرس نيز در اين جشنواره ضمن برگزاري كارگاه آموزش تذهيب،  برگزاري مسابقه محيط زيست و اهداي گلدان و نيز اجراي زنده موسیقی برخی از فعالیت‌های خود را به نمایش گذاشتند.
لازم به ذکر است دانشگاه تربیت مدرس در راستای تحقق طرح تحول راهبردی با ثبت و فعال‌سازی 12 كانون فرهنگي و هنري خود طی یک سال گذشته براي نخستين بار وارد عرصه رقابت‌هاي كانون‌هاي فرهنگي و هنري دانشجويي کشور شده بود.
كانون‌هاي قرآن و عترت، محيط زيست، كتاب و انديشه، دات(دانشجويان افغانستاني)، كلمه، موسيقي، سينما و تئاتر، خلاقيت و آفرينشگري، هلال احمر، ايرانشناسي و گردشگري، مدرسان و بهروان كانون‌هايي هستند كه از شوراي فرهنگي دانشگاه مجوز فعاليت دارند.   

28 آذر 1395 / تعداد نمایش : 2843