متن کامل خبر


 
انتخاب دانشجوی دانشگاه به عنوان دبیر اتحادیه کشوری علوم سیاسی

خلاصه خبر: مجمع تاسیسی اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی علوم سیاسی کشور در تاریخ 19 بهمن 1394 با حضور نمایندگانی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

مجمع تاسیسی اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی علوم سیاسی کشور در تاریخ 19 بهمن 1394 با حضور نمایندگانی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی، در این نشست که با حضور 21 نماینده از انجمن‌های علمی دانشجویی علوم سیاسی سراسر کشور و نمایندگان معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از ساعت 8 صبح الی 16 ادامه داشت، در نهایت آقای حبیب رضا زاده دانشجوی دکتری علوم سیاسی دانشگاه به عنوان  دبیر اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علوم سیاسی کشور انتخاب شد.
لازم به ذکر است، در ابتدای این جلسه پس از معارفه و آشنایی دبیران با یکدیگر و تحویل معرفی نامه‌ها به نماینده وزارت علوم در مورد اساسنامه اتحادیه بحث و گفتگو  صورت گرفت و پس از ۳ ساعت  اساسنامه نهایی از سوی دبیران مصوب شد.

توسعه و گسترش اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی از مهمترین اهداف معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شمار می‌رود.

24 بهمن 1394 / تعداد نمایش : 3241