متن کامل خبر


 
برگزاری جشنواره عکس و گرافیک "پائیزان" در دانشگاه

خلاصه خبر: معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تربیت مدرس به منظور فراهم ساختن زمینه‌های نوآوری و نیز گسترش فضای نشاط و شادابی در میان دانشگاهیان، مسابقه عکاسی و گرافیک با عنوان «جشنواره پاییزان» را با محوریت درختان دانشگاه، برگزار خواهد کرد.

نمایش زیبایی‌های پاییز در دانشگاه و ضرورت توجه به حفاظت از محیط زیست از اهداف این جشنواره اعلام شده است. بنابر اعلام دبیرخانه این جشنواره، مهلت ارسال آثار تا 20 آذر سال جاری و زمان اعلام نتایج داوری 28 آذر خواهد بود.

شرکت در مسابقه برای عموم دانشگاهیان دانشگاه تربیت مدرس آزاد است و هر دانشجو می‌تواند حداکثر 10 اثر و 2 مجموعه موضوعی را با محوریت درختان دانشگاه در پردیس مرکزی، پردیس دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی نور و پردیس دانشکده کشاورزی، ارسال کند. جایزه نقدی نفرات اول تا سوم این مسابقه در هر بخش رقابتی به ترتیب مبالغ 10، 7.5 و 5 میلیون ریال اعلام شده است.

شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را در بخش جشنواره پاییزان، که تا یکم آذر در قسمت دسترسی‌های سریع صفحه معاونت فرهنگی و اجتماعی فعال خواهد شد، بارگذاری کنند. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دبیرخانه جشنواره واقع در معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مراجعه و یا با شماره تلفن 82884212 تماس حاصل نمایند.

دریافت فایل قوانین مسابقه

ورود به صفحه ارسال آثار

20 آبان 1397 / تعداد نمایش : 1263