متن کامل خبر


 
دستاورد دانشگاه از اولین جشنواره ملی کرسی‌های آزاد اندیشی کشور

خلاصه خبر: به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی، کسب یک رتبه دوم، دو رتبه سوم و یک عنوان شایسته تقدیر؛حاصل حضورمعاونت فرهنگی و اجتماعی در اولین جشنواره ملی کرسی‌های آزاد اندیشی بود.

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی، کسب یک رتبه دوم، دو رتبه سوم و یک عنوان شایسته تقدیر؛حاصل حضورمعاونت فرهنگی و اجتماعی در اولین جشنواره ملی کرسی‌های آزاد اندیشی بود.
در این جشنواره  که با شرکت 56 دانشگاه از سراسر کشور در14 آذر ماه 1395 و به میزبانی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، کورش عنبری، طراح و گرافیست معاونت فرهنگی و اجتماعی، موفق شد با ارسال پوستر با موضوع شهر اسلامی رتبه دوم را در بخش طراحی پوستر کسب کند. همچنین کامران کریمی، کارشناس معاونت فرهنگی و اجتماعی نیز توانست رتبه سوم را در بخش مناظره اساتید از آن خود نماید. اثر ارسالی وی مربوط به کرسی آزاد اندیشی با موضوع فیلترینگ یا فعالیت آزاد شبکه تلگرام  بود.
در بخش برنامه نقد کتاب نیز رتبه سوم جشنواره  به اسماعیل نوری، کارشناس کانون های فرهنگی و اجتماعی رسید  و خانم رویا طالبی، دبیر کانون قران و عترت نیز در بخش نقد فیلم لژیون رتبه شایسته تقدیر را از هیات داوران  این جشنواره به دست آورد.
برگزاری دو کارگاه آموزشی با عنوان آسیب شناسی کرسی‌های آزاد اندیشی و راه کارهای عملی برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و همچنین سخنرانی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری، از دیگربرنامه‌های این جشنواره ملی بود.
 
16 آذر 1395 / تعداد نمایش : 2257