متن کامل خبر


 
اطلاعیه مرکز مشاوره؛ ویژه دانشجویان جدید‌الورود

خلاصه خبر: به منظور ارزیابی جامع وضعیت سلامت روان دانشجویان جدیدالورود، طرح کارنامه سلامت روان در ابتدای هر سال تحصیلی اجرا می‌گردد و الزامی است که تمامی دانشجویان طبق رشته و دانشکده و بر حسب برنامه زما‌‌ن‌بندی اعلام شده در روز تعیین شده به مرکز مشاوره مراجعه نمایند.

دانشجویان عزیز
مرکز مشاوره دانشگاه موفقیت شما عزیزان را صمیمانه تبریک گفته و ورود شما را به دانشگاه جامع تحصیلات تکمیلی کشور خیر مقدم می‌گوید.

دانشجویان جدیدالورود (نیمسال اول تحصیلی ۹۹-۹۸) لازم است به موارد زیر توجه نمایید:

این مرکز در راستای اهداف دانشگاه و به منظور ارتقا سلامت روان دانشجویان، خدمات متنوعی از جمله ارائه خدمات روان درمانی (مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره تحصیلی، مدیریت روابط عاطفی و ..) ، روانپزشکی، روانسنجی، آموزش بهداشت روان،  مددکاری  و اجرای طرح‌های پایش سلامت روان  برای شما در نظر گرفته است.
به همین منظور، ارزیابی جامع وضعیت سلامت روان دانشجویان جدیدالورود- طرح کارنامه سلامت روان- ( مصوب وزارت علوم تحقیقات و فناوری) در ابتدای هر سال تحصیلی اجرا می‌گردد؛ شرکت در این طرح ضروری بوده و اطلاعات ارائه شده کاملاً محرمانه و صرفا به منظور کمک به دانشجویان می‌باشد.

دانشجویان ورودی جدید جهت انجام پرسشنامه "سلامت روان" به آدرس زیر مراجعه نمایند.
 
https://portal.saorg.ir/process-completion-notifications/
 
همچنین دانشجویان محترم دانشکده «منابع طبیعی و علوم دریایی نور» نیز از همین طریق برای ثبت نام کارنامه سلامت روان اقدام نمایند.
 
لازم به ذکر است عدم انجام این پرسشنامه درسترسی شما را به سایت جهت ثبت نام در «ترم دوم» غیر ممکن خواهد کرد.
 
از دانشجویان محترم تقاضا میشود، پرسشنامه بسیار با دقت تکمیل گردد.
12 شهریور 1398 / تعداد نمایش : 3579