متن کامل خبر


 
اطلاعيه ترم تابستان رشته‌های وزارت علوم

خلاصه خبر: با توجه به آئين‌نامه صندوق رفاه وزارت علوم تحقيقات و فناوری مبنی بر ضرورت پرداخت اجاره بهاء خوابگاه در هر ترم، بدينوسيله از دانشجويان محترم درخواست می‌گردد به منظور مشخص شدن وضعیت سکونت در ترم تابستان به موارد ذکر شده در خبر توجه نمایند.

با توجه به آئين‌نامه صندوق رفاه وزارت علوم تحقيقات و فناوری مبنی بر ضرورت پرداخت اجاره  بهاء خوابگاه در هر ترم، بدينوسيله از دانشجويان محترم درخواست می‌گردد به منظور مشخص شدن وضعیت سکونت در ترم تابستان  به موارد ذیل توجه نمایند:
در صورت نیاز به سکونت در ترم تابستان:
الف) تاریخ سکونت ترم تابستان از تاریخ 96/04/16 لغايت 96/06/31می‌باشد.
ب) دانشجویان ساکن خوابگاه‌های ملکی (گلشن/ابراهیمی/احمدی روشن/کامروا/باقری/حیدری/خداپرست/جنبشی/خلوتی/زینبیه/فاطمیه/ قائم/مومن/کوثر/قدس1،2،3/نرگس) به منظور پرداخت اجاره بهاء خوابگاه ترم تابستان از  تاریخ 96/05/01 لغایت 96/05/20 با توجه به مراحل زیر اقدام کنند:

  • مراجعه به سایت صندوق رفاه به آدرس www.swf.ir  
  • پورتال دانشجویی و وارد نمودن  شناسه کاربری و رمز عبور به شماره کد ملی با خط تیره

ج) دانشجویان ساکن خوابگاه‌های استیجاری (میرشفیعی/فردوسی/مدرس/بهار/سماء2/سماء3) برای پرداخت اجاره بها به سیستم گلستان مراجعه نمایند.
د) لازم به توضیح است هرگونه جابجایی باید قبل از پرداخت هزینه سکونت انجام پذیرد، (بعد از پرداخت هزینه به هیچ عنوان جابجایی امکان پذیر نمی‌باشد)
و) یادآور می‌گردد سمپاشی خوابگاه در ترم تابستان در دومرحله انجام می‌پذیرد که دانشجویان ملزم  هستند نسبت به ترک خوابگاه در دو روز سمپاشی که تاریخ آن در اطلاعیه سمپاشی اعلام می‌گردد اقدام نماید.
درصورت عدم نیاز به استفاده از خوابگاه در ترم تابستان:
الف) دانشجويان محترم چنانچه قصد استفاده از خوابگاه در ترم تابستان را نداشته باشند ضرورت دارد تا قبل از تاریخ 96/04/15 با مراجعه به اداره خوابگاه‌ها واحد مربوطه  (مجردی برادران و خواهران) فرم تحویل و تخلیه خوابگاه را اخذ و نسبت به تحویل و تخليه كليه وسايل شخصی خود اقدام نمایند.
ب) دانشجویانی که خوابگاه را در تابستان تخلیه نموده‌اند برا‌ی دريافت معرفی نامه سكونت از تاريخ 96/06/11 لغايت 96/06/15 به اداره خوابگاه مراجعه تا اقدام لازم صورت پذیرد.
ج) در صورت عدم مراجعه در تاریخ‌های مذکور به منظور دریافت معرفی نامه سکونت، ظرفیت‌های خالی در اختیار دیگر دانشجویان قرار خواهد گرفت.
تذکرمهم: در صورت عدم مراجعه و تعیین تکلیف سکونت تابستان در خوابگاه (برای تحویل و تخلیه و یا تمدید) هزینه کامل اجاره بهاء در ترم تابستان ثبت و اخذ خواهد شد.

28 خرداد 1396 / تعداد نمایش : 1597