متن کامل خبر


 
اطلاعيه (ترم تابستان) دانشجويان ساكن خوابگاه مجردی (رشته های وزارت علوم)

خلاصه خبر:

قابل توجه دانشجويان محترم ساكن خوابگاه مجردی ( رشته های وزارت علوم)

با توجه به آئين نامه صندوق رفاه وزارت علوم تحقيقات و فناوري مبني بر ضرورت پرداخت اجاره بهاء خوابگاه در هر ترم، بدينوسيله از دانشجويان محترم درخواست مي گردد به منظور مشخص شدن وضعیت سکونت در ترم تابستان به موارد ذیل توجه نمایند.

 1. در صورت نیاز به سکونت در ترم تابستان
  • الف ) تاریخ سکونت ترم تابستان از تاریخ 16/4/95 لغايت31/6/95 می باشد.
  • ب)دانشجویان ساکن خوابگاه های ملکی(گلشن، احمدی روشن کامروا، باقری، حیدری، خداپرست، زعفرانیه، جنبشی، خلوتی، زینبیه، فاطمیه، قائم، مومن، ابراهیمی ، کوثر و قدس1،2،3) به منظور پرداخت اجاره بهاء خوابگاه ترم تابستان از تاریخ1/4/95 لغایت 30/4/95
   1. مراجعه به سایت صندوق رفاه به آدرس www.swf.ir
   2. پورتال دانشجویی و وارد نمودن شناسه کاربری و رمز عبور به شماره کد ملی با خط تیره.
  • ج)دانشجویان ساکن خوابگاه های استیجاری(میرشفیعی، جلالوند،دلجویه،فردوسی،مدرس،بهار، سماء2،3)برای پرداخت اجاره بها به سیستم گلستان مراجعه نمایند.
  • د)لازم به توضیح است هرگونه جابجایی باید قبل از پرداخت هزینه سکونت انجام پذیرد،بعد از پرداخت هزینه به هیچ عنوان جابجایی امکان پذیر نمی باشد.
  • و) پس از پرداخت اجاره بهاء از فیش واریزی کپی و یا رسید گرفته و فیش واریزی را به اداره خوابگاه ها اتاق شماره110تحویل ، تا گواهی رزرو شام و ناهار صادر گردد.
 2. درصورت عدم نیاز به استفاده از خوابگاه در ترم تابستان
  • الف) دانشجويان محترم چنانچه قصد استفاده از خوابگاه در ترم تابستان را نداشته باشند ضرورت دارد تا قبل از تاریخ 15/4/95 با مراجعه  به  اداره خوابگاه ها واحد مربوطه (مجردی برادران و خواهران) فرم تحویل, و تخلیه خوابگاه را اخذ و نسبت به تحویل و تخليه كليه وسايل شخصي خود اقدام نمایند.
  • ب)دانشجویانی که خوابگاه را در تابستان تخلیه نموده اند براي دريافت معرفي نامه سكونت از تاريخ 13/6/95 لغايت 17/6/95 به اداره خوابگاه مراجعه تا اقدام لازم صورت پذیرد .
  • ج) در صورت عدم مراجعه در تاریخ های مذکور به منظور دریافت معرفی نامه سکونت، ظرفیت های خالی در اختیار دیگر دانشجویان قرار خواهد گرفت .

تذکرمهم: در صورت عدم مراجعه و تعیین تکلیف سکونت تابستان در خوابگاه (برای تحویل و تخلیه و یا تمدید) هزینه کامل اجاره بهاء در ترم تابستان ثبت و اخذ خواهد شد.

دریافت فایل اطلاعيه (ترم تابستان) دانشجويان ساكن خوابگاه مجردی (رشته های وزارت علوم)

30 خرداد 1395 / تعداد نمایش : 3368