متن کامل خبر


 
نحوه دریافت حساب کاربری مدرس برای دانشجویان نو ورود

خلاصه خبر: مرکز فناوری اطلاعات نحوه دریافت حساب کاربری مدرس برای دانشجویان جدید را اعلام کرد.

در اطلاعیه ی مرکز فناوری اطلاعات خطاب به دانشجویان آمده است:
ضمن عرض تبریک به دانشجویان محترم به اطلاع می‌رساند سیستم پیشرو برای ثبت نام دانشجویان ورودی جدید جهت دریافت شناسه کاربری می‌باشد، در فرآیند ثبت نام لازم است اطلاعات خود را با نهایت دقت وارد نموده و تا ثبت نهایی اطلاعات و دریافت کدرهگیری ثبت نام خود را کامل نمائید، عدم دریافت کد رهگیری به منزله این است که اطلاعات هویتی شما در پایگاه اطلاعاتی ما ثبت نشده است. لازم به ذکر است که این شناسه کاربری قابل استفاده در سیستم‌های ایمیل، اینترنت،اتصال VPN و سامانه پارسه م‌یباشد لذا برای دریافت شناسه کاربری سایر سامانه‌ها به واحد مربوطه مراجعه نمائید، برای مثال برای دریافت حساب کاربری سامانه تغذیه به معاونت دانشجویی، دریافت شناسه کاربری سامانه گلستان یا سامانه دروس به معاونت آموزشی و ... .
در صورتی که در فرآیند ثبت نام با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید با شماره 82883202 و یا آدرس ایمیل helpdesk@modares.ac.ir تماس حاصل فرمائید.
در پایان پس از دریافت کد رهگیری شناسه کاربری شما ظرف حداکثر 48 ساعت کاری و ایمیل دانشگاهی شما نیز ظرف حداکثر یک هفته کاری ایجاد و از طریق تلفن همراه  یا ایمیل غیرمدرسی شما ( که در سامانه ثبت نموده‌اید) اطلاع رسانی می‌گردد لذا مجددا یادآور می‌شود که در ورود اطلاعات خود نهایت دقت را مبذول فرمائید.

ورود به سامانه حساب کاربری مدرس...


21 آبان 1399 / تعداد نمایش : 11642