متن کامل خبر


 
جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

خلاصه خبر: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام نماید.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد ‌‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام نماید.
 
در این راستا اداره کل توسعه منابع انسانی - امور مشمولین، این وزارتخانه با همکاری ادارات کل اجرائی در استانها  در سال ۱۴۰۰  اقدام به جذب و به کارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی دکتری، فوق لیسانس و لیسانس به صورت 3 برابر ظرفیت و برای اعزام‌ 1400/11/01 اقدام نموده است.
 
متقاضیان امریه سربازی می‌توانند از تاریخ 1400/08/18 تا تاریخ 1400/09/15 با مراجعه به سامانه مردم یار (تعاون‌یارقدیم) این وزارتخانه به آدرس اینترنتی taavonyar.mcls.gov.ir از شرایط پذیرش و جذب در ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها اطلاع و ثبت نام نمایند.
جذب امریه بعد از قبولی در آزمون و گزینش امکان پذیر می باشد و دستگاه هیچ تعهدی مبنی بر جذب و بکارگیری متقاضی به صورت امریه ندارد .
ضمنا شروع ثبت نام برای اعزام 1400/12/01  از تاریخ 1400/10/01 می باشد.
از دانشجویان و دانش آموختگان علاقمند دانشگاه تربیت مدرس درخواست می شود به منظور هماهنگی علاوه بر سایت فوق، اطلاعات خود را از طریق آدرس www.zil.ink/arto_reg  ارسال فرمایند.


29 آبان 1400 / تعداد نمایش : 2585