متن کامل خبر


 
فراخوان آزمون بر خط مالکیت فکری- آکادمی کانون پتنت ایران

خلاصه خبر: آکادمی کانون پتنت ایران، سومین دوره آزمون بر خط مالکیت فکری را در تاریخ 19 دی ماه سال جاری برگزار می‌کند.

آکادمی کانون پتنت ایران در پی برگزاری موفق دو آزمون بر خط مالکیت فکری و استقبال قابل‌توجه مخاطبین، برنامه‌ریزی‌ لازم برای برگزاری سومین دوره این آزمون را انجام داده است.

این آزمون، با هدف ترویج و آگاهی بخشی پیرامون نقش حقوق مالکیت فکری و به‌طور خاص ثبت اختراع، روز جمعه مورخ نوزدهم دی‌ماه و از ساعت ۱۰ الی ۱۳ برگزار می‌گردد.

مشابه با دوره‌های گذشته، آزمون سوم نیز شامل ۲۰ سؤال در حوزه‌های مختلف مالکیت فکری بوده و هر فرد پس از آغاز حضور در آزمون، ۳۰ دقیقه برای پاسخ‌دهی به سؤالات فرصت خواهد داشت. سؤالات این آزمون، از مجموعه محتوای انتشار یافته در وب‌سایت کانون پتنت ایران (بخش فارسی و انگلیسی)، شامل مقالات، اخبار، اختراعات مهم تاریخ و ... طراحی گردیده است.

علاقه‌مندان جهت آمادگی بیشتر برای حضور در آزمون، می‌توانند از محتواهای یاد شده استفاده نمایند. لطفا جهت دریافت محتوای انتشاریافته اینجا کلیک کنید.

علاقه‌مندان، با ورود به پنل کاربری خود در صفحه وب‌سایت کانون پتنت ایران و با انتخاب بخش آزمون‌ها، می‌توانند در این آزمون حضور یابند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت‌نام در وب‌سایت کانون پتنت اینجا کلیک کنید.

از متقاضیان تقاضا می‌گردد به نکات ذیل توجه فرمایند:

1- به منظور جلوگیری از ایجاد مشکل برای حضور در آزمون، پیش از روز برگزاری، نسبت به ثبت‌نام اقدام فرمایند.

2- از آنجا که آزمون به صورت سیستماتیک برگزار شده و رأس ساعت ۱۳ به صورت خودکار پایان می‌یابد، توصیه می‌گردد که حضور در آزمون را به دقایق انتهایی موکول نکنند.

3- سوالات و پاسخ آزمون‌های قبلی، به صورت روزانه و موقت، در اینستاگرام و کانال تلگرام کانون پتنت نمایش داده می‌شوند و پیشنهاد می‌شود که با دنبال نمودن این کانال‌ها، خودتان را برای آزمون آماده کنید.


16 دی 1399 / تعداد نمایش : 10299