متن کامل خبر


 
اطلاعیه امکان دسترسی و استفاده از زیرساخت های مناسب پردازشی

خلاصه خبر: مرکز منطقه‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، دسترسی و استفاده از زیرساخت‌های مناسب پردازشی و سرورهای قدرتمند مورد نیاز دانشجویان و پژوهشگران را فراهم نموده است.

به اطلاع می‌رساند همزمان با پیشرفت علم و فناوری تقاضا و نیازمندی‌های افراد و سازمانها در عرصه‌های علمی و صنعتی نیز افزایش پیدا کرده است. از جمله این نیازمندیها می‌توان بسترهای لازم جهت ذخیره‌سازی و پردازش داده‌های حجیم مدل‌سازی و شبیه‌سازی پدیده‌های فیزیکی، حل معادلات عددی پیچیده، دینامیک سیالات و مکانیک محاسباتی، برق و مخابرات، نجوم، بیوتکنولوژی و ژنتیک اشاره کرد.

مرکز منطقه‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در راستای رسالت خود و با هدف ارائه زیرساخت‌های مناسب پردازشی و سرورهای قدرتمند مورد نیاز دانشجویان و پژوهشگران محترم موسسات آموزش عالی کشور، هم اکنون دسترسی و استفاده از این سرویس‌ها را به صورت از راه دور فراهم نموده است.

متقاضیان و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وبسایت مرکز منطقه‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری به آدرس https://ricest.ac.ir/servers از مشخصات و تنوع سرورهای مرکز مطلع شده و نیازهای خود را از طریق پست الکترونیکی ict@ricest.ac.ir به این مرکز ارسال نمایند.

 


3 آبان 1399 / تعداد نمایش : 10404