متن کامل خبر


 
فراخوان سلسله وبینارهای آموزشی مالکیت فکری در حوزه سلامت- وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

خلاصه خبر: جزئیات سلسله وبینارهای آموزشی مالکیت فکری در حوزه سلامت توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهریور و مهرماه سال 1399 اعلام شد.

به اطلاع می رساند معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برنامه زمانی وبینارهای سال جاری را منتشر نموده است.

لطفا برای دریافت پوستر وبینارهای آموزشی اینجا کلیک کنید.

دوره‌های مذکور سه مرتبه تکرار خواهند شد. شیوه تکرار به این صورت است که به موازات برگزاری سری اول و دوم و بعد از برگزاری چند وبینار، سری سوم آغاز خواهد شد و با عنایت به برگزاری دوره های اول و دوم در تیر و مرداد ماه سال جاری، دوره شهریور و مهرماه به ادامه دوره دوم و کل دوره سوم اختصاص خواهد داشت و برای آن دست از افرادی که تا امروز موفق به ثبت‌نام و شرکت در وبینارهای تیر و مرداد نشده‌اند، دوره شهریور و مهر آخرین فرصت جهت شرکت در سلسله وبینار های آموزشی مالکیت فکری با محوریت حوزه سلامت به همت دفتر توسعه فناوری سلامت می‌باشد.

برای دریافت جدول ثبت نام سلسله وبینارهای آموزشی برای وزارت بهداشت در دانشگاه های علوم پزشکی- شهریورماه و مهرماه 99 اینجا کلیک کنید.

لطفا برای دریافت دستورالعمل چگونگی شرکت در وبینارهای فوق‌الذکر شامل نحوه ثبت نام در وبینار آموزشی، نحوه ورود به وبینار آموزشی و نحوه دریافت گواهینامه وبینار آموزشی اینجا کلیک کنید.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل academy@patentoffice.ir مکاتبه نمایند.


26 مرداد 1399 / تعداد نمایش : 3488