متن کامل خبر


 
فراخوان همایش بین المللی اینوتکس (INOTEX)

خلاصه خبر: نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری به نام اینوتکس (INOTEX) بصورت مجازی برگزار می‌شود.

به اطلاع می رساند در جهت ظرفیت‌سازی برای تولید دانش و محصول ایرانی و تجاری سازی آنها، نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری به نام اینوتکس (INOTEX) به همت پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری های تحول و پیشرفت، ۸ دوره برگزار شده است.

نهمین دوره این نمایشگاه با شعار "اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف" مقرر بود تا در خرداد ماه سال جاری در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شود؛ اما با توجه به شیوع ویروس کرونا تصمیم به لغو برگزاری فیزیکی نمایشگاه گرفته شد و در مقابل به منظور حفظ پویایی زیست بوم نوآوری و فناوری کشور، رویدادها و بخش‌های جانبی اینوتکس در تاریخ ۲۲ الی ۲۵ مرداد ماه برای اولین بار به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه اجزای مختلف زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور اعم از استارتاپ‌ها، شرکت‌های نوپا، شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، سرمایه‌گذاران مخاطره پذیر و فرشتگان کسب و کار، شتاب‌دهنده‌ه، مراکز رشد فناوری، پارک‌های علم و فناوری، برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی، مخترعین و ... در غرفه‌های مجازی به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات خود خواهند پرداخت.

لطفا برای مشاهده پوستر همایش اینجا کلیک کنید.

علاقمنمدان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت همایش به آدرس https://inotex.com/ مراجه نمایند.

در این خصوص برای ارتباط با ستاد برگزاری اینوتکس، آقای مهندس علی پنیریان سفیر دانشگاهی اینوتکس ۲۰۲۰ معرفی می‌گردد.


22 مرداد 1399 / تعداد نمایش : 3383