متن کامل خبر


 
راه‌اندازی سامانه «پارسه» (پایان‌نامه‌ها/ رساله‌های دانشگاه تربیت مدرس)

خلاصه خبر: سامانه «پارسه» (پایان‌نامه‌ها/ رساله‌های دانشگاه تربیت مدرس) راه‌اندازی و بهره‌برداری آزمایشی آن آغاز شده است.

ضمن تبریک شروع سال تحصیلی جدید به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند سامانه «پارسه» (پایان‌نامه‌ها/ رساله‌های دانشگاه تربیت مدرس) راه‌اندازی و بهره‌برداری آزمایشی آن آغاز شده است.
در این سامانه امکان جستجو، مشاهده و دریافت پایان‌نامه‌ها/ رساله‌های دانشگاه (مطابق آیین نامه‌ها و شیوه نامه‌های مصوب) برای پژوهشگران داخل و خارج کشور وجود دارد.
کلیه دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس که دارای نام کاربری و رمز عبور (در سامانه پست الکترونیکی) تأیید شده از طرف مرکز فناوری اطلاعات هستند و ایمیل مدرس ایشان فعال است، می‌توانند پس از ورود به سامانه پارسه با آدرس parseh.modares.ac.ir و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، متن کامل پایان‌نامه‌ها/ رساله‌هایی را که تا سال 95 دفاع شده و دانشجو جهت تسویه حساب به کتابخانه مرکزی مراجعه و فایل پایان‌نامه یا رساله خود را تحویل داده است، مشاهده، مطالعه و یادداشت برداری نمایند و یا طبق سهمیه تعیین شده مصوب هیأت رئیسه محترم دانشگاه، فایل پی دی اف متن کامل مورد نیاز خود را در همه زمینه‌های موضوعی دریافت نمایند و لزومی به ارسال فرم درخواست به استاد راهنما جهت دریافت فایل پایان‌نامه و رساله نیست.
لازم به ذکر است سامانه فوق به صورت آزمایشی است و ممکن است کاربران با محدودیت یا اختلالاتی مواجه گردند که به تدریج رفع خواهد شد. جهت اطلاعات بیشتر به راهنمای پیوست مراجعه نمایید


22 مهر 1397 / تعداد نمایش : 7329