متن کامل خبر


 
نرم افزار کتابخانه مرکزی (ثنا) راه‌اندازی شد

خلاصه خبر: در راستای طرح تحول راهبردی دانشگاه، فاز اول نرم افزار جدید کتابخانه مرکزی (ثنا 2.0) شامل کتاب‌های فارسی و لاتین و منابع دیداری شنیداری از نیمه دوم آذرماه راه‌اندازی شده و قابل جستجو و بازیابی است.

به اطلاع اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان محترم می‌رساند در راستای طرح تحول راهبردی دانشگاه، فاز اول نرم افزار جدید کتابخانه مرکزی (ثنا 2.0) شامل کتاب‌های فارسی و لاتین و منابع دیداری شنیداری از نیمه دوم آذرماه راه‌اندازی شده و قابل جستجو و بازیابی است.
همچنین تمدید و رزرو منابع اطلاعاتی و آگاهی از وضعیت امانت و احتمال تأخیر بازگشت منابع امانی در این سامانه قابل مشاهده است.
لذا لازم است کاربران گرامی از این پس با آدرس lib.modares.ac.ir یا از طریق پورتال کتابخانه مرکزی به نرم افزار مراجعه نمایند و نرم افزار قبلی پاسخگوی نیازهای فوق نیست.
ضمناً نرم افزار جدید قابلیت‌ بارگذاری فایل‌های آموزشی را دارد و «دوره آشنایی با کتابخانه مرکزی و مقررات پژوهشی» به صورت مجازی در حال برگزاری است و امکان پاسخگویی دانشجویان به سؤالات آزمون فراهم شده است. همچنین در فاز بعدی فرایند سفارش منابع اطلاعاتی به صورت برخط به تدریج راه‌اندازی و اطلاع رسانی خواهد شد.

 دریافت فایل راهنمای جستجو در منابع کتابخانه مرکزی


8 دی 1398 / تعداد نمایش : 3894