متن کامل خبر


 
معرفی مجتمع پژوهشی و نوآوری تربیت مدرس

خلاصه خبر: مجتمع پژوهشی و نوآوری تربیت مدرس در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان و هدایت فعالیت‌های پژوهشی به سمت اولویت های علمی کشور به اعضای هیات علمی، محققان و پژوهشگران و دانشجویان خدمات ارائه می‌کند.

به اطلاع می رساند مجتمع پژوهشی و نوآوری تربیت مدرس در سال ۱۳۹۹ با هدف راه‌اندازی یک اکوسیستم پژوهش کاربردی و خدمات نوآوری دانشجویی در دانشگاه تربیت مدرس ایجاد گردیده است. این مجموعه تبدیل نوآوری‌ها و دستاوردهای عملی- نظری به خدمات و محصولات مورد نیاز و اولویت‌دار کشور و شکل‌دهی شرکت‌های دانش‌بنیان با تأکید بر دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه تربیت مدرس را جزو وظایف خویش تعیین نموده است.
ایـن مجتمع در ۷ بخش: «مرکـز هدایت‌نامه»، «رویداد تخصصی ایده کامپ»، «مدرسه کارآفرینی»، «کمیته بازاریابی دانشجویی»، «رشــد و هــدایت شرکـت‌های دانش‌بنیان»، «تشکیل هسته‌های دانشجویی مسئله‌محور» و ضمــن تـرویـــج گـفـتـمـان ارتقاء فناوری در سطـح دانشـــگاه و ارتقــاء توانمندی‌های لازم برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان، تـلاش می‌کند تا با شناسایـی نخبگان و ایده‌ها و انجام حمایت‌های مادی و معنوی، مقدمات لازم را جهت رشد و تبدیل آن‌ها به واحد فناور و شرکت دانش‌بنیان که رفع‌کننده نیازهای صنایع باشند را فراهم آورد.
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با مجتمع پژوهشی و نوآوری تربیت مدرس به وبسایت https://modarestc.com/ مراجعه نمائید.


3 مرداد 1400 / تعداد نمایش : 83101