متن کامل خبر


 
پیام تبریک معاون آموزشی دانشگاه بمناسبت آغاز سال تحصیلی 97-96

خلاصه خبر: پیام تبریک معاون آموزشی دانشگاه بمناسبت آغاز سال تحصیلی 97-96

بنام آنکه جان را فکرت آموخت

دانشجویان عزیز دانشگاه تربیت مدرس

با سلام و تحیت، آغاز بهار دانش و شروع سال تحصیلی جدید را به شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. صمیمانه ترین تبریکات را نثار دانشجویان جدید الورود می نمایم که با بهره گیری مطلوب از استعداد های خدادادی و تلاش بی وقفه خود توانسته اند در دانشگاه مولود انقلاب اسلامی و تبلور عزم ملی و خودباوری که سالهاست در بین پنج دانشگاه برتر کشور، همچون ستاره ای می درخشد پذیرفته شده و تحصیل نمایند.

عزیزانم، سال تحصیلی جدید را در شرایطی آغاز می کنیم که مصادف با ایام شهادت و رشادت های حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش است. آن حضرت تمام آنچه را که داشت در راه رضای خداوند سبحان در طبق اخلاص گذاشت و در راه مبارزه با جهل و ظلم تقدیم خالقش نمود. اکنون وظیفه ماست که با پیروی از آن جاودانه تاریخ بشریت، با تمام توان در جبهه علم و اخلاق به مبارزه با جهل و ظلم بپردازیم.

دانشجویان عزیز، اکنون که به لطف خداوند سبحان، توفیق رفیق راه شما شد تا بتوانید در یکی از بهترین دانشگاه های کشور به تحصیل علم و معرفت مشغول شوید، به عنوان برادر بزرگتر شما استدعا دارم: فرصت ها را که به سرعت ابر و باد می گذرند در یابید. عزیزانم، خوب می دانید که سرمایه عمر شریفتان همچون آبی زلال در جویبار زمان می گذرد، پس شایسته است که سرمایه عمرتان را به پای نهال دانش و معرفت الهی هدایت نمایید تا ان شاءالله در آینده ای نزدیک نهال دانش تان به درختی تنومند تبدیل شود تا علاوه بر هموطنان عزیز، هر رهگذری نیز بتواند لختی در سایه آن بیاساید و از میوه شیرین آن متنعم گردد.

عزیزان دانشجو، شما آینده سازان این کشور هستید، لذا خواهشمند است تلاش های خود را برای بهره گیری از استعدادهای خدادادی، حضور استادان مجرب و امکانات دانشگاه برای آراسته شدن به زینت علم و دانش و تخلق به اخلاق اسلامی حداکثر استفاده را بنمایید.

با آرزوی توفیقات روز افزون الهی برای شما عزیزان

دکتر مختار جلالی

معاون آموزشی دانشگاه


4 مهر 1396 / تعداد نمایش : 5145