متن کامل خبر


 
اولین گردهمایی دانش آموختگان پردیس دانشگاهی برگزار شد

خلاصه خبر: معاون آموزشی دانشگاه در اولین گردهمایی دانش آموختگان پردیس دانشگاهی که دوازدهم خرداد در سالن اجتماعات شهید مطهری برگزار شد، بر بالا بودن کیفیت آموزش و حفظ استانداردهای آموزشی دانشگاه تربیت مدرس در پردیس تأکید کرد.

معاون آموزشی دانشگاه در اولین گردهمایی دانش آموختگان پردیس دانشگاهی که دوازدهم خرداد در سالن اجتماعات شهید مطهری برگزار شد، بر بالا بودن کیفیت آموزش و حفظ استانداردهای آموزشی دانشگاه تربیت مدرس در پردیس تأکید کرد.
دکتر جلالی در اولین گردهمایی دانش آموختگان پردیس دانشگاهی از بالا بدون کیفیت آموزش به عنوان اولویت اول در پردیس نام بود و گفت: پردیس دانشگاهی 705 دانشجو دارد و در 77 رشته فعال است . تا کنون 378 نفر دانش آموخته شده اند. کیفیت آموزش در پردیس دانشگاهی اولین اولویت ما بوده است. کلاس ها با حضور 3 یا 4 دانشجو تشکیل می شود. در واقع ما تمام تلاش خود را به کار بستیم تا پاسخگوی خوبی در مقابل علاقه و انگیزه دانشجویان و پشتیبانی خانواده های آنها باشیم.

اولین گردهمایی دانش آموختگان پردیس دانشگاهی

وی افزود: دانشگاه تربیت مدرس مجوز پذیرش دانشجو در تمام رشته های مقطع دکتری در پردیس دانشگاهی خود را دارد اما سعی شد تا با دقت و احتیاط بیشتر در این خصوص گام بردارد. با وجود اینکه پردیس ها تازه راه اندازی شده بودند و قوانین، آئین نامه ها، ضوابط و مقررات هنوز بطور کامل مشخص نبود، دانشگاه سعی کرد بدون آئین نامه و ضوابط اولیه بیشترین تلاش خود را برای کیفیت آموزش به کار گیرد. بی شک کمبودهایی وجود داشته و قصورهایی صورت گرفته است و سخت گیریهایی در رابطه با حجم دروس و کلاس های درس به وجود آمده است.
دکتر جلالی در ادامه تصریح کرد: راه اندازی پردیس دانشگاهی تربیت مدرس با انگیزه توسعه علم و پاسخگویی به علاقه و نیاز جامعه صورت گرفت و هیچگاه بحث اقتصادی مطرح نبود. دانشجویان پردیس با علاقه، انگیزه و هدف دست به انتخاب زدند و اطمینان دارم با تلاش و توانمندی که در وجود یکایک دانش آموختگان است، ادامه تحصیل در مقطع دکتری برای شما سخت و دور از دسترس نیست. دانش آموختگان پردیس دانشگاهی استاندارد دانشگاه تربیت مدرس را دارا هستند و به لحاظ آموزشی استاندارد های ما در دوره های روزانه، نوبت دوم و پردیس یکسان بود.

اولین گردهمایی دانش آموختگان پردیس دانشگاهی

در بخش دیگری از مراسم دکتر قدسیان رئیس پردیس دانشگاهی ضمن ارائه گزارشی در خصوص جایگاه دانشگاه تربیت مدرس و عملکرد پردیس گفت: پردیس دانشگاهی تربیت مدرس نوزاد تازه متولد شده ای است که روز به روز در حال پیشرفت است. از یکایک دانش آموختگان می خواهم که جهت حفظ ارتباط خود در انجمن فارغ التحصیلان پردیس عضو شوند و دانشگاه را خانه خود بدانند.
در ادامه اولین گردهمایی دانش آموختگان پردیس دانشگاهی از 13 دانش آموخته ممتاز دارای رتبه اول تقدیر شد. برنامه شاهنامه خوانی و تکنوازی پیانو از دیگر برنامه های این گردهمایی بود.
گفتنی است در پایان مراسم، دانش آموختگان با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه با آرمان های شهدای گرانقدر دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

 

اولین گردهمایی دانش آموختگان


17 خرداد 1395 / تعداد نمایش : 14507