متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره 15 معاونت آموزشی: شیوه‌نامۀ حضوری‌ شدن تمامی فعالیت‌های آموزشی دانشگاه ویژه شرایط کرونا

خلاصه خبر: معاونت آموزشی دانشگاه شیوه‌نامۀ حضوری ‌شدن تمامی فعالیت‌های آموزشی دانشگاه را اعلام کرد.

ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان و با آرزوی سلامت و سعادت و با عنایت به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، مصوبه جلسۀ رؤسای دانشگاه‌های سراسر کشور مورخ 1401/01/9، مصوبه هیأت رئیسه دانشگاه مورخ 1401/01/14 و مصوبۀ شورای دانشگاه مورخ 1401/01/15 به اطلاع می‌رساند حضوری‌شدن فعالیت‌های آموزشی تمامی دوره‌های تحصیلی دانشگاه تربیت مدرس به شرح زیر انجام خواهد شد‌:

1- برگزاری تمامی کلاس‌های عملی و آزمایشگاهی و دفاع از پایان نامه‌ها و رساله‌ها در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از 1401/01/14 با استفاده از ماسک و رعایت مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا به‌صورت حضوری ادامه خواهد یافت.
2- بازۀ زمانی 1401/01/15 تا 1401/01/30 برای دانشجویان محترم جهت آماده‌سازی شرایط خود (از جمله تعیین خوابگاه یا تأمین محل مناسب برای سکونت در محل تحصیل و ... ) و برای دانشکده‌ها جهت فراهم نمودن و آماده نمودن کلاس‌های درس و برنامه‌ریزی لازم جهت آموزش حضوری در تمامی مقاطع تحصیلی در نظر گرفته شده است.
3- کلیۀ کلاس‌های نظری تمامی مقاطع تحصیلی از تاریخ 1401/01/30 با استفاده از ماسک و رعایت مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.
4- امتحانات پایان نیمسال تحصیلی کلیۀ مقاطع با استفاده از ماسک و رعایت مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.
5- با توجه به شرایط خاص کرونایی و به منظور تسهیل در امور آموزشی، در صورت درخواست دانشجو و موافقت گروه‌، دانشکده و آموزش دانشگاه، حذف یک یا دو درس به شرط رعایت حداقل واحد‌های باقی مانده و یا اخذ مهمانی به‌صورت تک درس یا نیمسال مجاز است.
6- با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، شرط حضور دانشجویان گرامی در کلاس‌ها، تزریق حداقل دو نوبت واکسن کرونا و شرط سکونت در خوابگاه‌ها، تزریق سه نوبت واکسن و وجود ظرفیت خوابگاهی است (ارائه تصویر کارت الکترونیکی تزریق همۀ‌ دوزهای واکسن در بدو ورود به دانشگاه الزامی است). دانشجویانی که به هر دلیلی امکان ارائه کارت واکسیناسیون نوبت سوم را ندارند، باید نتیجۀ آزمایش منفی کرونای خود را که از 1401/01/14 تا 1401/01/30 انجام داده‌اند ارائه نمایند.
7- شیوه‌نامۀ تقاضا برای خوابگاه و اسکان دانشجویان غیربومی مشغول به تحصیل، در اطلاعیه صادر شده توسط معاونت دانشجویی مشخص شده است.
8- این شیوه‌نامه با توجه به شرایط کرونایی موجود تدوین شده و تغییرات تمام یا بخشی از این شیوه‌نامه تابع مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

 

منبع خبر:معاونت آموزشی دانشگاه


20 فروردین 1401 / تعداد نمایش : 4810