متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره 1 دانشگاه تربیت مدرس در خصوص مرحله دوم آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی سال 1400

خلاصه خبر: زمان و نحوه برگزاری مرحله دوم (جلسه آزمون شفاهی) آزمون نیمه متمرکز دوره های دکتری تخصصی سال 1400 اعلام شد.

ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی، به اطلاع کلیه داوطلبان محترم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1400 می رساند با توجه به شرایط خاص به وجود آمده به دلیل شیوع بیماری کرونا، جلسه (آزمون شفاهی) مصاحبه کلیه رشته /گرایش های این دانشگاه به صورت غیرحضوری (مجازی) در نیمه دوم خردادماه 1400 و از طریق نرم افزارهای Big BlueButtom، Adobe Connect، Skype و یا هر نرم افزار دیگری که توسط گروه آموزشی مربوط اعلام شود، برگزار خواهد شد. برنامه دقیق زمانبندی، نرم افزار مورد نظر و نحوه برگزاری جلسه مصاحبه هر رشته/ گرایش، نیمه اول خردادماه 1400 از طریق وبگاه دانشگاه https://www.modares.ac.ir/edu منتشر خواهد شد و ضروری است داوطلبان محترم با مراجعه به اطلاعیه مربوط از زمان، ساعت و نرم افزار برگزاری جلسه مصاحبه اطلاع حاصل نمایند.
تاریخ دقیق ثبت نام در سامانه پذیرش دانشگاه (گلستان) و همچنین مدارک لازم برای ثبت نام روز شنبه مورخ 25 اردیبهشت ماه در اطلاعیه شماره 2 از طریق بخش آموزش وبگاه دانشگاه به نشانی مذکور منتشر خواهد شد و ضروری است داوطلبان محترم آمادگی لازم برای ثبت نام و بارگذاری فایل اسکن مدارک در سامانه گلستان در بازه زمانی 2 تا 5 خردادماه را داشته باشند.
دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی ثبت نام و برگزاری جلسه آزمون شفاهی از طرق دیگر ندارد و عدم ثبت نام و حضور داوطلب در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی به منزله انصراف وی از درخواست پذیرش خواهد بود و امکان برگزاری مجدد جلسه آزمون شفاهی نیز مقدور نخواهد بود.
باتوجه به تعطیلی دانشگاه به دلیل شرایط موجود و عدم امکان پاسخگویی حضوری، در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکل احتمالی، با یکی از شماره های 82883061 و 82883062 از ساعت 8:30 الی 12:30 تماس حاصل نمایید.

 

منبع خبر: مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون


13 اردیبهشت 1400 / تعداد نمایش : 10738