متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره 10 معاونت آموزشی: نحوۀ فعالیت های آموزشی دانشگاه تا اطلاع ثانوی

خلاصه خبر: معاونت آموزشی دانشگاه نحوه ادامه فعالیت‌های آموزشی دانشگاه را در موج جدید ویروس کرونا اعلام کرد.

در راستای اجرای بخشنامه شماره 30938/3/99 مورخ 99.7.12 استانداری تهران و عطف به نامه شمارۀ 15015/د10 مورخ 99.7.15 معاونت پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه نحوۀ فعالیت های آموزشی دانشگاه تا اطلاع ثانوی به شرح زیر ابلاغ می شود:

  • تمامی وظایف و فعالیت های آموزشی غیر حضوری اعم از تشکیل کلاس ها، برگزاری جلسات گروه، جلسات شورای آموزشی دانشکده ها و ... طبق روال گذشته، به صورت مجازی و با قوت و بدون وقفه ادامه خواهد داشت.
  • برگزاری مرحله دوم کلاس های عملی کارشناسی ارشد باقی ماندۀ از نیمسال دوم 98-99 که قرار بود در بازۀ زمانی 99.7.20 تا 99.8.8 اجرا شود، تا اطلاع ثانوی به تعویق می افتد.
  • گروه های آموزشی تا اطلاع ثانوی مجازند نسبت به برگزاری هر دو مرحلۀ کتبی و شفاهی آزمون جامع دکتری، به صورت غیرحضوری (مجازی) اقدام کنند.
  • آن دسته از دانشجویان کارشناسی ارشد که به دلیل شرایط همه گیری کرونا با وقفه در فعالیت های پژوهشی خود مواجه شده اند، به نحوی که عملاً قادر به پیشبرد تحقیقات پایان نامه خود نیستند، می توانند با ارائه درخواست کتبی و پس از تایید استاد راهنما، گروه آموزشی و دانشکده ذیربط نسبت تبدیل وضعیت تحصیلی خود از آموزشی-پژوهشی به آموزش محور اقدام کنند.

 

منبع خبر:معاونت آموزشی دانشگاه


16 مهر 1399 / تعداد نمایش : 3798