متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره 5 معاونت آموزشی: نحوه درخواست حذف نیمسال به دلیل عدم فعالیت های پژوهشی در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-1398

خلاصه خبر: معاونت آموزشی دانشگاه نحوه درخواست حذف نیمسال به دلیل عدم فعالیت های پژوهشی در نیمسال دوم 99-98 را اعلام کرد

با توجه به شرایط خاص ادامه فعالیت های پژوهشی در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-1398 بنا بر احتمال مخاطره ابتلا به ویروس کرونا، کلیه دانشجویانی که با رعایت شرایط زیر در حال تکمیل پروژه پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری قرار دارند، می توانند صرفا تا پایان خرداد ماه 1399 با تکمیل فرم درخواست (نمونه پیوست) نسبت به حذف نیمسال پژوهشی اقدام نمایند. لازم به ذکر است که حذف نیمسال به دلیل عدم فعالیت پژوهشی صرفا در نیمسال دوم تحصیلی 99- 1398 و به دلیل تقارن با ایام اوج همه گیری و احتمال ابتلا به بیماری کرونا قابل استفاده بوده و به هیچ عنوان در نیمسال های آتی یا تداوم وضع موجود قابل استناد و بهره برداری نخواهد بود.

1- شرایط درخواست حذف نیمسال پژوهشی:

  1. دانشجو باید در مدت سنوات مجاز تحصیل و تمدیدهای مقرر طبق آیین نامه های آموزشی وزارتخانه و شیوه نامه های تمدید کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه باشد.
  2. دانشجو باید انتخاب واحد کرده باشد و پروپوزال مصوب در سامانه گلستان داشته باشد.

2- فرآیند ثبت درخواست و پیگیری حذف نیمسال:

  1. هر دانشجو مکلف به تکمیل فرم درخواست (پیوست) و پیگیری لازم (ترجیحاً غیر حضوری)* از استاد راهنما و گروه آموزشی به منظور اخذ تأییدات مربوطه و ارسال آن به آموزش دانشکده است.
  2. حداکثر زمان ثبت درخواست حذف نیمسال به دلیل عدم فعالیت پژوهشی تا پایان خرداد 1399 می باشد و به درخواست ها پس از این مهلت ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  3. با تکمیل فرم پیوست، دانشجو متعهد می گردد در صورت حذف نیمسال تحصیلی هیچگونه فعالیت پژوهشی نداشته باشد. در غیر این صورت، نیمسال مورد تقاضا در سنوات تحصیلی دانشجو مجدد لحاظ خواهد گردید و به عنوان بخشی از تعهدات آموزش رایگان وی در نظر گرفته می شود.

** برای ارایه درخواست در قالب تکمیل فرم پیوست نیازی به حضور دانشجو در محل دانشکده نمی باشد و ضروری است ضمن تکمیل فرم مربوط از طریق ارسال دورنگار،ایمیل و . . . درخواست خود را برای استاد راهنما ارسال نموده و پیگیری لازم را انجام دهد.
:: فرم درخواست حذف نیمسال پژوهشی بدون احتساب در سنوات (ویژه شرایط کرونا- نیمسال دوم تحصیلی 99-1398)

منبع خبر:معاونت آموزشی دانشگاه


19 خرداد 1399 / تعداد نمایش : 6382