متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره 4 معاونت آموزشی: نحوه برگزاری کلاس های فشرده دروس عملی نیمسال دوم 99-1398

خلاصه خبر: معاونت آموزشی دانشگاه نحوه برگزاری کلاس های فشرده دروس عملی نیمسال دوم 98-99 را اعلام کرد.

با عنایت به تصمیم ستاد بازگشایی دانشگاه، امکان برگزاری دروس عملی به صورت حضوری و فشرده در مرحله اول برای کلیه دانشجویان مقطع دکتری فراهم شده است . کلیه کلاس های دروس نظری مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تا پایان نیمسال جاری کماکان به صورت مجازی و از طریق سامانه یادگیری ترکیبی دانشگاه (LMS) ادامه و اتمام خواهد یافت. لذا با هماهنگی معاونت دانشجویی دانشگاه، مقرر گردید تا ضمن رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و رعایت اصل حداقل تراکم حضور دانشجویان در خوابگاهها، کلاس های عملی به طور محدود و با رعایت موارد زیر به مدت حداکثرسه هفته (از تاریخ 17 خرداد ماه تا 5 تیرماه 1399) برگزار گردد:

  • رعایت پروتکل ابلاغی مرکز بهداشت و درمان دانشگاه (مورخ 1399.01.26) مبنی بر لزوم بررسی سلامت دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان بر اساس راهنمای گام دوم مبارزه با بیماری کووید-19 وزارت بهداشت وتکمیل فرم های خوداظهاری سلامت دانشگاهیان در زمان بازگشایی دانشگاه و در طول بازه زمانی برگزاری کلاس های عملی نیمسال دوم 99-1398ضروری است.
  • برنامه اسکان موقت دانشجویان در خوابگاهها با رعایت حداقل تراکم حضور (1 نفر در هر اتاق 2، 3 و 4 نفره، 2 نفر در اتاق های بیش از 6 نفره) پیش بینی و متعاقبا از سوی معاونت دانشجویی و مرکز بهداشت و درمان دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.
  • اساتید محترم دروس عملی و دانشجویانی که در این نیمسال واحد عملی انتخاب کرده اند حداکثر فاصله اجتماعی و الزامات سلامت کلاس را رعایت نمایند. بدیهی است مسئولیت حفظ سلامت و ایمنی حضور در کلاس های عملی با خود دانشجو می باشد.
  • چنانچه در خوابگاهها نشانه ای از بروز علایم آلودگی احدی از دانشجویان به ویروس کرونا مشاهده شود، فرد مشکوک به بیماری و کلیه افراد مرتبط با وی بلافاصله قرنطینه خواهند شد.
  • کلیه دانشجویان پس از اتمام دوره برگزاری کلاس های دروس عملی تا تاریخ یادشده (5 تیرماه 1399) لازم است بلافاصله خوابگاه را تخلیه نموده و به شهر محل سکونت خود بازگردند.
  • دانشجویانی که به دلایل پزشکی، مخاطرات ناشی از ابتلا یا احتمال آلودگی به ویروس کرونا و یا سایر دلایل موجه ، امکان حضور در کلاس های عملی را ندارند، می توانند حداکثر تا پایان خرداد ماه 1399 نسبت به ثبت درخواست حذف دروس عملی نیمسال جاری پس از تأیید استاد درس، گروه آموزشی و معاون آموزشی دانشکده اقدام نمایند.
  • پس از اتمام برنامه دانشجویان دکتری در مرحله اول، نحوه و زمان برگزاری کلاس های عملی دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد دانشکده ها متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

 

منبع خبر:معاونت آموزشی


10 خرداد 1399 / تعداد نمایش : 2906