متن کامل خبر


 
راهنمای شرکت در آزمون زبان انگلیسی (در سطح TOEFL) دانشگاه تربیت مدرس(T.M.U.E EXAM)

خلاصه خبر: راهنمای شرکت در آزمون زبان انگلیسی (در سطح TOEFL) دانشگاه تربیت مدرس(T.M.U.E EXAM)

با آرزوی موفقیت برای داوطلبان گرامی، در جهت برگزاری منظم آزمون به آگاهی داوطلبان آزمون زبان انگلیسی (در سطح TOEFL) می رساند آزمون در روز پنج شنبه 23 آبان ماه 1398 راس ساعت 9 صبح شروع خواهد شد. درب سالن 20 دقیقه قبل از شروع آزمون بسته می شود.

نکات مهم
1– ضروری است شماره صندلی مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون و گروه آزمونی مندرج در دفترچه سوالات را با موارد مندرج در پاسخنامه مطابقت نمایید.
2– کارت ورود به جلسه آزمون و کارت ملی را در جلسه آزمون همراه داشته باشید. یادآور می شود همراه داشتن کارت شناسایی عکس دار معتبر در جلسه آزمون برای احراز هویت الزامی است در غیر این صورت نمره و نتیجه آزمون داوطلب اعلام نخواهد شد.
3– از آوردن هر نوع کیف، کتاب، جزوه و وسایل اضافی جداً خودداری فرمایید. آوردن گوشی تلفن همراه به داخل جلسه اکیداً ممنوع است و تخلف محسوب می شود و ضروری است در صورت همراه داشتن آن قبل از ورود به جلسه به محل نگهداری مربوط تحویل داده شود.
4– پس از شروع آزمون به داوطلبان اجازه ورود به جلسه داده نخواهد شد .
5– تا قبل از جمع آوری دفترچه سوالها و پاسخنامه ها داوطلب مجاز به ترک صندلی خود نمی باشد.
6– خودکار و مداد نرم مشکلی، مداد پاک کن و مداد تراش همراه داشته باشید.
7– داوطلبان نیازمند منشی، لازم است حداکثر تا روز سه شنبه مورخ 21/08/98 گواهی مربوط و در خواست خود را به دفتر آزمون تحویل نمایند و برای هماهنگی با شماره تلفن 82883061 در ساعات اداری تماس بگیرند و نیم ساعت قبل از شروع آزمون مراجعه نمایند.
8– محل برگزاری آزمون به نشانی : تهران – تقاطع بزرگراه شهید چمران و جلال آل احمد، دانشگاه تربیت مدرس ساختمان دانشکده های فنی و مهندسی می باشد.
9– ورود خودرو به دانشگاه امکان پذیر نمی باشد.
10– نتایج آزمون از طریق آدرس زیر حداکثر تا تاریخ 28 آبان ماه 1398 اعلام خواهد شد.
:: سامانه آزمون زبان انگلیسی در سطح تافل

نحوه رسیدگی به نقص کارت ورود به جلسه
1- در صورتی که اطلاعات مربوط به نوع صندلی امتحانی (راست یا چپ دست) مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون اشتباه باشد لازم است در اسرع وقت اطلاعات صحیح را در زیر کارت اخذ شده از طریق سایت نوشته و از طریق دورنگار 82883025 به دفتر آزمون دانشگاه ارسال کنید و برای هماهنگی با شماره تلفن 82883061 در ساعات اداری تماس گرفته شود.
2- در صورت وجود اشتباه در نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، نام پدر، تاریخ تولد، کد ملی ، تلفن تماس، پست الکترونیکی و نشانی پستی لازم است اطلاعات صحیح را در زیر کارت ورود به جلسه درج نموده و امضا کنید و در جلسه امتحان آن را تحویل دهید.

 

منبع خبر:  مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون


20 آبان 1398 / تعداد نمایش : 3415