متن کامل خبر


 
(اطلاعیه شماره1: برگزاری و ثبت نام) آزمون زبان انگلیسی (در سطح تافل) (T.M.U.E EXAM) در آبان ماه 1398

خلاصه خبر:

بسمه تعالی

اطلاعیه شماره یک دانشگاه تربیت مدرس در خصوص برگزاری آزمون زبان انگلیسی (در سطح تافل) (T.M.U.E EXAM) در آبان ماه 1398

(تاریخ انتشار: 98,7,20)

پیرو مصوبه مراجع ذیصلاح به منظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای دانشجویان دکتری شاغل به تحصیل در دوره های دکتری تخصصی از طریق آزمون نیمه متمرکز دکتری و استعدادهای درخشان و همچنین داوطلبان ورود به دوره های دکتری تخصصی، دانشگاه تربیت مدرس¬ آزمون زبان انگلیسی (در سطح تافل) برگزار می¬کند.¬ آزمون به منظور سنجش Structure، Vocabulary، Comprehension Reading انجام می¬شود و قبولی در این آزمون بر اساس حدنصابی که در اطلاعیه¬های ثبت نام داوطلبان دوره¬های دکتری تخصصی این دانشگاه اعلام می¬شود ، به مدت دو سال اعتبار دارد. داوطلبان برای اطلاع از حدنصاب قبولی و مدت اعتبار این آزمون برای دیگر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی بایستی از دانشگاه یا موسسه مورد نظر استعلام نمایند.

اطلاعات مهم
آزمون به صورت تستی برگزار می شود، شامل یکصد سوال چهار گزینه ای است و برای پاسخ غلط، نمره منفی منظور نمی شود.
ثبت نام در این آزمون از مورخ. ثبت نام در این آزمون از مورخ 20 تا 30 مهر 98 از طریق وبگاه به آدرس ذیل می¬باشد و لازم است داوطلبان با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط نسبت به ثبت نام الکترونیکی، بارگذاری مدارک الزامی و دریافت گواهی انجام ثبت نام در مهلت اعلام شده در این اطلاعیه اقدام نمایند. هزینه شرکت در آزمون، مبلغ 1000000 (یک میلیون ریال) است که به صورت الکترونیکی اخذ خواهد شد.
ثبت نام شدگان بایستی برای دریافت کارت ورود به جلسه، راهنمای شرکت در آزمون و اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون از تاریخ 20 تا 22 آبان ماه 1398 از طریق وبگاه/سایت دانشگاه اقدام کنند.
آزمون در تاریخ 23 آبان ماه 1398در محل دانشگاه تربیت مدرس واقع در تقاطع بزرگراه شهید چمران و جلال آل احمد برگزار می¬شود.

:: سامانه آزمون زبان انگلیسی در سطح تافل

:: تلفن پاسخگویی به سوالات داوطلبان محترم (از ساعت 8 الی12 و 13 الی 15): 82883061

 

منبع خبر:  مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون


20 مهر 1398 / تعداد نمایش : 4526