متن کامل خبر


 
جلسه معارفه دوره آموزشی تکدرس ارتقای سلامت برگزار شد

خلاصه خبر: جلسه معارفه دروس تکدرس آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت به شیوه یادگیری الکترونیکی روز چهارشنبه مورخ 1395/02/29 از ساعت 8:30 لغایت 11:30 با حضور 300 نفر از کارشناسان حوزه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت کشور در سالن شهید مطهری برگزار شد.

جلسه معارفه دروس تکدرس آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت به شیوه یادگیری الکترونیکی روز چهارشنبه مورخ 29/02/1395 از ساعت8:30 لغایت 11:30 با حضور 300 نفر از کارشناسان حوزه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت کشور در سالن شهید مطهری برگزار شد.
در این مراسم مدیر کل آموزش بهداشت و ارتقای سلامت وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی و تمامی اساتید محترم گروه آموزش بهداشت دانشگاه حضور داشتند. در ابتدای مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر رفیعی فر سخنانی را ایراد نمودند و سپس جناب آقای دکتر صنیعی مدیر محترم دفتر آموزشهای آزاد دانشگاه درخصوص نحوه ارایه دروس تکدرس به شیوه الکترونیکی سخنرانی نمودند مدیر محترم دفتر آموزشهای آزاد ضمن تشریح نحوه ارایه این دروس به شیوه تکدرس درخصوص ماهیت دوره تکدرس و این موضوع که این دوره خارج از دوره های رسمی دانشگاهی است و در پایان دوره به شرکت کنندگان در دوره گواهی گذراندن دروس مربوط ارایه خواهد شد مطالبی را مطرح نمودند و سخنران بعدی این مراسم جناب آقای دکتر حیدرنیا مدیر محترم گروه آموزش بهداشت و رئیس محترم مرکز تحقیقات چابهار بودند جناب آقای دکتر حیدرنیا به معرفی اساتید محترم گروه پرداختند و پس از آن کارشناسان دفتر آموزشهای آزاد به معرفی سامانه های مرتبط با دوره های یادگیری الکترونیکی پرداختند.
شایان ذکر است، دوره یاد شده با همت و تلاش جناب آقای دکتر حیدرنیا، رئیس محترم مرکز تحقیقات چابهار و مدیر محترم گروه آموزش بهداشت، با هدف ارتقای سطح دانش کارشناسان حوزه آموزش بهداشت و ارتقای سلامت سراسر کشور و حمایت معاون محترم آموزشی دانشگاه و مدیر محترم دفتر آموزشهای آزاد طراحی شده است.
با توجه به ثبت نام الکترونیکی از متقاضیان شرکت در دوره تکدرس ثبت نام حضوری از ایشان در پایان جلسه معارفه توسط دفتر آموزشهای آزاد انجام شد.
در این دوره آموزشی 222 نفر از کارشناسان حوزه سلامت کشور ثبت نام نمودند.
 


4 خرداد 1395 / تعداد نمایش : 6516