متن کامل خبر


 
اعلام اسامی مشمولان تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 99-1398

خلاصه خبر: اسامی دانشجویان مشمول تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان و جزییات تنظیم قراردادهای آموزش یاری، همکاری های علمی- اجرایی و فن یاری اعلام شد.

با توجه به آیین نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور و شیوه نامه اجرایی آن در سال تحصیلی 99-1398، اسامی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس که به عنوان برگزیده نهایی تسهیلات دانشجویی شناسایی شده اند، اعلام می شود.
به منظور کسب آگاهی بیشتر دانشجویان برگزیده، درباره اعطای تسهیلات دانشجویی بر اساس فرآیندهای اجرایی مشخص شده ، " شیوه نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی 99-1398 " در وبگاه : tehran.bmn.ir در دسترس می باشد.
مهلت تحویل قراردادهای آموزش یاری، همکاری های علمی- اجرایی و فن یاری مرحله اول دانشجویان مشمول دریافت جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 99-98 حداکثر تا تاریخ 98.11.15 می باشد. قراردادهای تنظیم شده باید بر حسب مورد به کارشناس مربوط در معاونت آموزشی یا پژوهشی دانشگاه تحویل داده شود تا برای بارگذاری آنها در سامانه سینا اقدام گردد. ضروری است برای اقدام مذکور فقط از فرم قراردادهای موجود در این اطلاعیه استفاده شود.
شایان ذکر است اسامی دانشجویان جدید الورود مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان متعاقباً اعلام خواهد شد.

اسامی دانشجویان برگزیده:

فرم قراردادها:

  1. فرم قرارداد آموزش یاری
  2. فرم قرارداد همکاری های علمی- اجرایی
  3. فرم قرار داد فن یاری
  4. نکات مهم
  5. فرم راتبه
  6. شیوه نامه جوایز

 

منبع خبر:مدیریت امور آموزشی


10 دی 1398 / تعداد نمایش : 5124