متن کامل خبر


 
نحوه حضور و محل برگزاری جشن دانش آموختگان سال 98

خلاصه خبر: نحوه حضور و محل برگزاری جشن دانش آموختگان سال 98

نحوه حضور و محل برگزاری جشن دانش آموختگان سال 98

دانش آموخته گرامی ، با سلام و عرض تبریک مجدد به مناسبت دانش آموختگی، خواهشمند است به نکات زیر توجه فرمایید :

  1. کلیه دانش آموختگانی که در سامانه جشن ثبت نام نموده اند ، برای دریافت و پرینت کارت ورود به سالن از روز شنبه 31 فروردین ماه جاری به این سامانه مراجعه نمایند.
  2. به همراه داشتن ”کارت ورود به سالن“و” کارت شناسایی معتبر “ ( شناسنامه یا کارت ملی ) برای دریافت لباس دانش آموختگی و لوح یادبود دانشگاه الزامی است. کارت شناسایی دانش آموخته برای تحویل لباس اخذ و پس از پایان مراسم و عودت لباس ها مسترد خواهد شد.
  3. زمان حضور دانش آموختگان برای کنترل کارت ورود به سالن، دریافت لباس فرم دانش آموختگی و اهدای لوح یادبود دانشگاه از ساعت 11:30 لغایت 14:30 روز پنجشنبه 5 اردیبهشت ماه می باشد. ( محل مراجعه : خانم ها درب شمالی و آقایان درب جنوبی مجموعه ورزشی دانشگاه )
    تذکر: دانش آموختگانی که دانشکده های آنها در پردیس مرکزی دانشگاه واقع شده است در صورت تمایل می توانند از ساعت11:30 لغایت 13:45 پس از دریافت لباس دانش آموختگی برای تهیه عکس یادگاری به دانشکده خود مراجعه نمایند.
  4. زمان صرف ناهار ( ویژه متقاضیانی که در فرم ثبت نام تمایل خود را برای دریافت فیش ناهار اعلام نموده اند) از ساعت 12 الی 14 در محل سالن غذا خوری دانشگاه (روبروی ساختمان آموزش) می باشد. فیش ناهار به تعداد سفارش داده شده هنگام دریافت لباس دانش آموختگی تحویل خواهد شد.
  5. تهیه عکس و فیلم یادبود گروهی در محل درب ورودی اصلی دانشگاه انجام خواهد شد. از علاقمندان دعوت می شود رأس ساعت 14 در محل درب ورودی اصلی دانشگاه حضور داشته باشند.
  6. 6- ثبت نام متقاضیان عضویت در انجمن دانش آموختگان با تخفیف 20 درصدی حق عضویت، هنگام توزیع لباس دانش آموختگی انجام می شود.
  7. با توجه به انجام قرعه کشی در فواصل اجرای برنامه، جوایز مربوط صرفاً به دانش آموختگانی تعلق خواهد گرفت که در زمان مقرر (حداکثر تا 29 فروردین ماه 98 ) در سامانه جشن ثبت نام نموده و هنگام قرعه کشی و اعلام اسامی در سالن حضور داشته باشند.
  8. از آنجا که بر اساس برنامه پیش بینی شده مراسم جشن رأس ساعت 15 آغاز خواهد گردید، ضروری است دانش آموختگان محترم حداکثر تا ساعت 14:40 کلیه امور مربوط به شرکت در جشن ( کنترل کارت ورود به سالن ، تحویل لباس ، صرف غذا ، اقامه نماز ، تهیه عکس یادبود و ... ) را به اتمام رسانیده و در ساعت مذکور در سالن اصلی مجموعه ورزشی مراجعه و استقرار یابند.

دریافت کارت

بازیابی شناسه پرداخت


27 فروردین 1398 / تعداد نمایش : 4703