متن کامل خبر


 
رییس جدید دانشکده علوم پزشکی منصوب شد

خلاصه خبر: طی حکمی از سوی رییس دانشگاه، دکتر منصوره موحدین به عنوان رییس جدید دانشکده علوم پزشکی منصوب شد.

در بخشی از این حكم كه به امضاي دكتر محمد تقی احمدي رسيده، آمده است: نظر به مراتب تعهد، تجربه و شايستگي سرکارعالي و ضمن آرزوی سلامتی پایدار برای دکتر عیسی محمدی، تا پایان این دوره ریاست دانشکده ( پاییز 98) به سمت رئیس دانشکده علوم پزشکی منصوب مي شويد.
اميد است با استعانت از پروردگار متعال و بر اساس برنامه های راهبردي دانشگاه با تدبير، عزم قوی و استفاده از تمام توان و تجارب علمي همه همكاران آن دانشکده موفق و مؤيد باشيد.
همچنين رییس دانشگاه در نامه اي جداگانه از دكتر عیسی محمدی رئيس پيشين دانشکده علوم پزشکی به خاطر تلاش و خدمات صادقانه وي در زمان تصدي ریاست دانشکده مذکور، تقدیر و تشكر كرد.
گفتنی است دکتر منصوره موحدین دارای مدرک کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی ایران، مدرک کارشناسی ارشد و دکتری علوم تشریح از دانشگاه تربیت مدرس است. مهم ترین زمینه های تحقیقاتی که دکتر موحدین دنبال می کند شامل؛ جنین شناسی تجربی و انسانی، سلول های بنیادی اسپرماتوگونیا،بیولوژی مولکولی سلول های ژرم و جنین قبل از لانه گزینی، پیوند سلول های ژرم مذکر، انتقال هسته در تخمک های مسن است.
وی تا کنون حدود 70 مقاله به زبان انگلیسی و 60 مقاله به فارسی در نشریات معتبر علمی به چاپ رسانده و 56 مقاله در سطح بین المللی و 76 مقاله در سطح ملی در مجامع علمی ارائه کرده است. دکتر موحدین دارای یک مورد ثبت اختراع بین المللی و 3 اختراع ثبت شده ملی است و تا کنون 3 کتاب به قلم وی به چاپ رسیده است. وی در سال 88 به عنوان استاد نمونه دانشگاه تربیت مدرس و در هفتمین جشنواره بین المللی رویان به عنوان برنده ملی، انتخاب شد. دکتر موحدین از سال 73 به عنوان عضو هیأت علمی، مشغول تدریس شد و هم اکنون با رتبه علمی استاد در دانشکده علوم پزشکی فعالیت می کند. وی همچنین از سال 92 سمت معاونت پژوهشی دانشکده علوم پزشکی را بر عهده دارد. مشاور امور بانوان رییس دانشگاه نیز از سایر مسئولیت های وی است.

29 دی 1397 / تعداد نمایش : 926