متن کامل خبر


 
نشست کارگروه تخصصی دستگاه¬های SEM به میزبانی آزمایشگاه نانواپتوالکترونیک دانشگاه

خلاصه خبر: هشتمین نشست کارگروه تخصصی دستگاه هایSEM بیستم آذرماه به میزبانی آزمایشگاه نانواپتوالکترونیک دانشگاه تربیت مدرس به مدیریت دکتر وحید احمدی برگزار شد.

نشست کارگروه تخصصی دستگاه¬های SEM توسط شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با هدف تبادل آخرین دستاوردها در راستای تقویت توان علمی کارشناسان و متخصصان این حوزه 20 آذر به میزبانی آزمایشگاه نانواپتوالکترونیک دانشگاه تربیت مدرس در سالن شورا برگزار شد.
در این نشست، پس از معرفی دانشگاه تربیت مدرس و دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، خلاصه ای از فعالیت های آزمایشگاه نانواپتوالکترونیک (گروه پژوهشی اپتوالکترونیک و نانوفوتونیک) ارائه و سپس گزارشی از اهداف و فعالیت های انجام شده توسط شبکه آزمایشگاهی راهبردی و کارگروه SEM بیان شد.
در ادامه جهت انتقال تجربیات اعضا کارگروه، سمینارهای تخصصی در زمینه آماده سازی نمونه های مختلف برای تصویر برداری با SEM، اجزا و کار با مدل های مختلفSEM مدرن و روش های نگهداری دستگاه های آزمایشگاهی ارائه شد.
در پایان اعضای کارگروه از آزمایشگاه نانواپتوالکترونیک دانشگاه بازدید کرده و تجربیات خود در مورد دستگاه های مختلف موجود در آزمایشگاه نانواپتوالکترونیک را به اشتراک گذاشتند.

24 آذر 1397 / تعداد نمایش : 669