متن کامل خبر


 
دیدار هیأت رئیسه دانشگاه با دکتر مسعود سلیمانی

خلاصه خبر: اعضای هیأت رئیسه دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و هیأت رئیسه دانشکده علوم پزشکی هفدهم آذرماه با حضور در منزل دکتر مسعود سلیمانی با وی دیدار و گفتگو کردند.

دکتر احمدی رییس دانشگاه در این دیدار ضمن تشکر از استقامت و پایداری وی در طول اسارت در زندان آمریکا، جویای وضعیت سلامت وی شد و گفت: با توجه به شرایط خاص جسمانی، استقامت شما در طول 14 ماه اسارت در بند رژیم متخاصم آمریکا ستودنی و زبانزد است.
دکتر سلیمانی نیز با قدردانی از پیگیری های دانشگاه گفت: گاهی ما در کشورمان، داشته های علمی و دستاورهای تحقیقاتی خود را دست کم می گیریم و به ارزش واقعی پژوهش های علمی و جایگاه پژوهشگران به درستی نمی اندیشیم. در آمریکا بیش از هر زمان دیگری متوجه حسادت و عصبانیت آنها نسبت به پیشرفت علمی و دانشمندان ایرانی شدم.
وی افزود: رژیم آمریکا با پیشرفت و توسعه علمی ایران مشکل دارد. نه مردم ایران و نه پیشرفت کشورمان برای آنها اهمیتی ندارند. بغض و کینه آنها نسبت به دانش ما است؛ پس باید بیشتر از گذشته خود را قوی کنیم و قدم هایمان را با قدرت روزافزون در راه اعتلای علمی کشور برداریم.
عضو هیأت علمی دانشگاه در پایان تأکید کرد: من مصمم تر از گذشته به تحقیق و پژوهش ادامه خواهم داد؛ چرا که ترس آنها از رشد و توسعه علمی ایران است.

18 آذر 1398 / تعداد نمایش : 662